Продавати на SKIDOCHNIK

Взуття для дівчат

Чому ми?

Взуття для дівчаток в Києві

Батьки знають, що при всій різноманітності вибрати гарне дитяче взуття непросто. До нього висувають підвищені вимоги, адже у дітей стопа тільки формується, і від вибору взуття залежить правильний її розвиток. Особливо ретельно підходять до вибору першої взуття малюка, в якій він робить перший кроки. Важливо, щоб ці туфельки або сандалі мали твердий задник, закриту п'яту, добре фіксувалися на нозі. З приводу необхідності супінатора, думки суперечливі, тому краще порадитися з лікарем.

Види взуття для дівчаток:

Босоніжки. Важливо, щоб літнє взуття не парило. Часто босоніжки носять без шкарпеток, тому взуття буде натирати вологу ногу. Вибирайте босоніжки, які фіксуються на нозі, адже діти дуже рухливі, і взуття може злітати. Моделей сандалій і босоніжок дуже багато. Їх прикрашають бантиками, намистинками, малюнками.

Туфлі. Є моделі для прогулянок, для школи, для урочистих випадків. Для дівчаток постарше допустимо маленький каблук.

Чоботи, черевики. Вибираючи зимове взуття, батьки ставлять дві умови: тепло і сухість. Щоб ніжки залишалися сухими, верхній шар чобітків роблять водонепроникним, щоб було тепло - додають утеплювачі, наприклад хутро. Пам'ятайте, що взимку діткам теж хочеться бігати і грати, тому вибирайте зручні моделі, не дуже об'ємні і важкі.

Кросівки, кеди. Зручне і практичне взуття, в якому можна грати, бігати, займатися спортом і ходити в походи.

Капці. Це взуття для дому та садочка. Зазвичай верх у неї матерчатий. Вони можуть бути зроблені без задників і застібок (у вигляді шльопанців) або з фіксацією (у вигляді сандаль).

Шльопанці. Кращий варіант для пляжу, дачі, літніх прогулянок. Однак варто пам'ятати, що маленьким діткам в шльопанцях незручно, це взуття для більш старших дівчаток.

Відомі бренди дитячого взуття: Bartek, Ortopedia, Ecco, Geox, Columbia, Антилопа.