Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночі окуляри

Чому ми?

Жіночі окуляри в Києві

Цей аксесуар, як і стильні годинники, може цікаво доповнити ваш образ: надати загадковості або завершити діловий лук. Дуже важливо правильно підібрати розмір оправу і форму очок. В окулярах з товстою оправою ви будете здаватися старше, якщо вони великі на вас - ви будете виглядати втомленою. Всі правила важко запам'ятати, але завжди можна орієнтуватися на один принцип - не носіть окуляри такої ж форми, як форма вашого обличчя.

Якщо у вас овальне обличчя, то вам не доведеться довго думати над вибором, вам підійде будь-яка форма.

На трикутній особі (широкі вилиці, загострений підборіддя, високе чоло) найкраще будуть виглядати окуляри овальної форми, а також злегка округлі. Віддавайте перевагу окулярам без оправи або з половинками ободків.

Дівчатам з круглим обличчям варто придивитися до овальної форми і формі «котяче око», а також з овальними оправами. До квадратної особи підійдуть окуляри із закругленою оправою, які високо сидять на переніссі.

У модниць в запасі зазвичай є кілька пар окулярів, які можна надіти в різних випадках, наприклад, одні для роботи, інші - для пляжу (можна і кілька під різні купальники), треті - для активного відпочинку. Зараз можна вибрати найрізноманітніші оправи, які будуть гармоніювати з вашим одягом. Так, до плаття в горошок можна надіти окуляри з такою ж оправою.

Вибираючи окуляри, як і такі аксесуари як біжутерія та прикраси, сумки, пам'ятайте, що керуватися потрібно модою, особистим смаком і зручністю. Навіть найкрасивіші та стильні окуляри не зможуть прикрасити вас, якщо вам буде в них незручно.