Запустити акцію

Відбілювання зубів в Києві

Чому ми?

Відбілювання зубів

Білосніжна сяюча посмішка «на всі 32» заворожує з екранів телевізора. В Америці вона вважається ознакою успішної людини і особистої харизматичної складової.

Відбілювання зубів показано кожній людині. Протягом життя ми неодноразово їмо ягоди, п'ємо напої, що містять барвники (соки, кава, чай). Деякі люди активно курять, що теж не додає краси зубам. Прийняті під час лікування медпрепарати, визначені збої в організмі також здатні привести до потемніння емалі.

Професійне відбілювання зубів можливо, якщо ви відвідаєте справжнього фахівця. Він допоможе позбутися від поточних стоматологічних проблем у вигляді лікування карієсу, ослаблення емалі, дентозів і допоможе отримати сліпучу посмішку. Дуже важливо не звертатися до дилетантів: при неправильно підібраній кількості діючої речовини можливі незворотні зміни в складі емалі.

Клієнтам бажано знати, що вініри, коронки з кераміки, пломби, розташовані на зовнішній частині зубного ряду, відбілити не вдасться. Зіткнувшись з цією обставиною, можна дізнатися у фахівця, що потрібно робити. Цілком можливо, що на відбілювання зубів ціна збільшиться, так як доведеться встановлювати зубні пломби на ті, які роблені з білого матеріалу.

Бажаєте знати, як пройшло у інших пацієнтів відбілювання зубів? Відгуки допоможуть прояснити картину і знайти хорошого лікаря.
Вибираючи відбілювання зубів, акції можна отримати і на інші стоматологічні процедури: акції на імплантацію зубів, прикраса їх скайсами, рентген.

На нашому сайті ви знайдете компанії, що пропонують істотні знижки на стоматологічні послуги в вашому місті. Вибираючи пропозицію, ви знайомитеся з умовами його проведення та оплачуєте вартість послуги за зменшену ціну.