Запустити акцію

Відпочинок на природі в Києві

закрити

Коментарі

  Чому ми?

  Відпочинок на природі в Києві

  Ми майже весь час проводимо у відвідинах: на роботі, коли йдемо в гості, в магазинах, в кіно. Коли у вас є вільний час, вийдіть із замкнутого простору і відпочиньте на свіжому повітрі. Це корисно і дітям, і дорослим. Знайти цікаві і захоплюючі заняття на природі можна в будь-який час року.

  Катання на конях. Кінні клуби пропонують всім бажаючим спробувати себе у верховій їзді. Це заняття вважається елітним і престижним, а хороші коні цінуються більше хороших автомобілів. Досвідчені інструктори допоможуть вам у навчанні, можна також записатися на серію уроків, після якої ви станете справжнім наїзником. В оточенні природи, верхи на красивому коні і з близькою людиною поруч ви будете почувати себе чудово.

  Пейнтбол. Це гра для двох команд з використанням пневматичної зброї, яка стріляє капсулами з фарбою. Гра проходить на відкритому майданчику в лісі, полі, з природними або штучними перешкодами або ж в розважальному центрі. Залежно від сценарію, командам треба виконати певну умову, щоб перемогти (наприклад, зруйнувати міст, звільнити заручника і т.д.)

  Стрибки з парашутом. Це одна з найбільш екстремальних розваг. Перед стрибком вам проведуть інструктаж, видадуть спорядження. Перший стрибок можна здійснювати з інструктором.

  Велопрогулянки. Для багатьох європейців їзда на велосипеді - щоденне заняття. На ньому їздять на роботу, в гості, в магазин. У вас велосипеди поки не настільки поширені, але вже є пункти прокату велосипедів. Ви можете орендувати їх на кілька годин і насолодитися приємною прогулянкою. Це корисно і дітям, і дорослим.

  На Скидочнику відмінні варіанти для гарного відпочинку на природі зі знижками пропонують такі компанії: компанія Враження, гірськолижний клуб Proleski, інтернет-магазин Подаруночок, компанія Segway Маріїнський парк, компанія Риверест.

  Так само, на Скидочнику можна знайти акції на відпочинок на природі в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.