Додати акцію

Відпочинок в Одесі

Чому ми?

Відпочинок в Одесі

Одеса - місто, яке входить до переліку міжнародних туристичних Середземноморських маршрутів. Своєрідний м'який клімат цього південного міста і прийнятна вартість проживання в ньому, сприяють тому, що тисячі жителів України і країн ближнього зарубіжжя вибирають відпочинок в Одесі щорічно. Сезон курорту починається в кінці весни і триває до кінця осені. Відпочинок в Одесі дуже різноманітний, так що кожен тут може знайти для себе заняття до душі: прийняти морські ванни, позасмагати на затишному пляжі, подивитися визначні пам'ятки міста, прогулятися алеями тінистих парків або просто приємно провести час в одному з ресторанів або кафе курорту.

Готелі в Одесі. Найпопулярнішими є готель Моцарт, мережа готелів Клумба, готель Аркадія, Катерина, готель Опера 5 * та ін. Величезна різноманітність готелей Одеси задовольнить будь-які переваги. На вибір відпочиваючих як номери економ класу, так і елітні апартаменти.

Міні готелі. Готель Хвиля, Анна Марія, Алладін і ін. Поєднують в собі недорогий відпочинок і якісне обслуговування, побудоване на сучасних стандартах якості.

Бази відпочинку (Бальзамінат, Золотий якір, Хвиля і ін.) Орієнтовані на надання цілорічного сервісу відпочиваючим у моря.

Приватний сектор (приватна садиба Христина, котедж Бриз і ін.) Пропонує житло найрізноманітнішого рівня обслуговування. Тут можна зняти як недорогу квартиру або кімнату в приватному будинку, так і окремий котедж.

Санаторії Одеси (санаторій ім. Сергія Лазо, пансіонат Одіссей та ін.) - це відпочинок в поєднання з різними оздоровчими процедурами. Більшість одеських санаторіїв мають прямий вихід на пляж.

Якщо вас цікавить більш спокійний відпочинок далеко від міського шуму, зверніть свою увагу на бази відпочинку в Затоці де є готелі на будь-який смак і гаманець, а кількість ресторанів, клубів та інших розважальних закладів висока як ніде на Чорноморському узбережжі.Відпочинок на Чорному морі в Україні з кожним роком залучає все більше і більше туристів. Якщо ви бажаєте добре відпочити без оформлень віз і далеких перельотів в рідному середовищі - цей варіант для вас.