Додати акцію

Готелі у Львові

закрити

Чому ми?

Готелі у Львові

Відпочинок у Львові - це казкове переселення в місто храмів, соборів, пам'яток архітектури та середньовічної атмосфери з одного боку, і краси сучасних районів з іншого. Різноманітність турів до Львова задовольнить будь-які побажання відпочиваючих, як тих, хто любить відпочивати з компанією, так і тих, хто хоче насолодитися самотністю або побути наодинці з коханою людиною. На сьогоднішній день, як серед туристів, так і просто серед тих, хто віддає перевагу пізнавальному проведення уїк-ендів, дуже популярними стали екскурсійні тури вихідного дня. Це прекрасна можливість з головою зануритися в доброзичливу атмосферу цього дивно різноманітного міста, збагатити свої знання в галузі історії українських міст, отримати заряд позитиву на весь подальший робочий тиждень. Поїздку до Львова обов'язково потрібно включити в свій екскурсійний маршрут, якщо ви плануєте відпочинок в Закарпатті або тури в Карпати.

Оскільки Львів є одним з найбільш відвідуваних туристами міст України, величезна кількість готелів, апартаментів, гостьових будинків, і бутик - готелів готова зустріти своїх постояльців круглий рік. Готелі у Львові надають сервіс різного рівня: від високого елітного до недорогого економного. Найбільшою популярністю серед гостей міста користуються: готель Леополіс, Нобіліс, Жорж, база відпочинку Бухта Вікінгів, готель Гранд Резорт, Едем, Старий Краків.

Серед найбільш популярних серед туристів пам'яток Львова можна виділити: Площа Ринок, Оперний театр, Проспект Свободи, Палац Потоцьких, Бернардинський монастир, Домініканський Собор, Личаківський цвинтар, Парк «Високий замок», Пам'ятник Данилу Галицькому, Шевченківський Гай.