Додати акцію

Паби, бари Києва

закрити

Чому ми?

Паби та бари Києва

Для британців та ірландців паби - частина культури. Тут проводять вечори з друзями і колегами, заводять знайомства, відпочивають після роботи. Паби з'явилися тут дуже давно, коли сюди прийшли римляни. Після їх відходу ці заклади не зникли, навпаки, вони відкривалися в кожному місті і з часом стали одним із символів цих країн. Спочатку акцент в пабах робився на напоях, з їжі пропонували тільки декілька видів закусок. Пізніше меню розширили і зараз можна замовити не тільки пиво зі смаженими реберцями, а й повноцінний обід. З'явилася навіть окрема назва для пабів, які змістили акцент від напоїв до якісної їжі - гастропаби. І хоча в пабах можна купити віскі, ром та інші напої, при всій різноманітності меню і напоїв, головним елементом пабу все ж є пиво.
У пабах і барах традиційно збираються вболівальники під час спортивних змагань, щоб разом підтримати свою команду.

Інтер'єри багатьох сучасних пабів схожі на ті, що були ще кілька століть назад: низькі стелі, каміни, столи з дерева, такі ж стільці і лавки. Ці заклади зазвичай невеликі за площею, інтер'єр демократичний, без особливих прикрас і надмірностей. Обов'язковий атрибут - барна стійка.
Спочатку вікна пабів робили з затемненого або матового скла. Це робили для того, щоб відвідувачі не відчували вуличну метушню, крім того, за таким склом вони були невидно для дружин. Зараз цієї традиції дотримуються не всі власники пабів.

На Скидочнику представлені акції таких популярних пивних закладів як: паб Forest Pub, паб Портер, ресторан-паб Дакота, паб Натюрлих, ресторан Che Guevara grill pub.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції в пабах і барах в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.