Додати акцію

Акції на товари по догляду за дітьми в Києві

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Акції на підгузники

Після народження малюка, перше, що потрібно зробити його батькам, це підібрати йому правильне дитяче харчування і гідний засіб сповивання. І практично кожна сучасна сім'я віддає свій голос на користь підгузників, оскільки ще з часу своєї появи, підгузники завоювали лідируючі позиції в списку найнеобхідніших речей по догляду за малюками. А сьогодні, різновидів підгузників існує дійсно дуже багато. Існують підгузники для різних вікових категорій, починаючи з перших днів життя малюка, одноразового і багаторазового застосування, для дівчаток і для хлопчиків, підгузники на липучці і цілісні, у вигляді трусиків, підгузники для плавання і т.п. З метою забезпечення більшого комфорту в застосуванні, виробники дитячих підгузників подбали і про те, щоб продукція, що випускається ними продукція розрізнялася за розміром, з огляду на вагу дитини.

Серед найбільш купованих торгових марок підгузників і гігієнічних пелюшок, представлених на ринку України, можна виділити: Pampers, Libero, Huggies, Happy, Merries, Moony, Helen Harper, Magics, Dada, Seni та інші.

Акції та знижки на підгузники і пелюшки в супермаркетах Києва

 Для того, щоб підвищити рейтинги популярності продукції, а також для того, щоб споживач міг порівняти продукцію різних торгових марок, магазини і супермаркети влаштовують найрізноманітніші знижки і акції на підгузники та інші засоби дитячої гігієни. Хочете знати, де саме? Тоді приєднуйтесь до нас! На Скидочнику зібрані всі гарячі акції на підгузники від провідних національних супермаркетів: «METRO», «Сільпо», «Novus», «Фора», «ЕКО-маркет» та інших.

На Скідочніке можна знайти акції на товари по догляду за дітьми в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Одеса, Полтава, Харків та інші.