Продавати на SKIDOCHNIK

Пейнтбол в Києві

закрити

Чому ми?

Пейнтбол в Києві зі знижкою

Якщо ви хочете відчути себе героєм, якому треба захистити президента або звільнити заручника, для вас придумана гра пейнтбол. Тут борються дві команди, кожна з них хоче першої досягти поставленої мети. Для боротьби використовують пневматичну зброю, яку заряджають капсулами з фарбою.

Перед грою всі гравці надягають маски, спеціальну форму, отримують зброю і кульки з фарбою. Гравці, які отримали «поранення» - в них потрапили кулькою з фарбою, - залишають поле до кінця гри.
Ігри проводять на обмеженій території в лісі або полі, де будують штучні укриття, перешкоди. Іноді грають в спеціально обладнаних закритих приміщеннях.

У класичному варіанті гри учасники діляться на дві рівні команди і намагаються «поранити» якомога більше суперників. Для додання гостроти використовують різні сценарії: звільнення заручника, захоплення прапора, утримання форту та інші.

Лазертаг - це схожа з пейнтболом гра, дозволяє користувачам використовувати тільки лазерну зброю. Є два варіанти лазерних боїв: аренний і універсальний. Перший проходить в лабіринті з флуоресцентним світлом і різними спецефектами: імітація димових завіс, звукові ефекти. Універсальні лазерні бої проходять на відкритому просторі або в приміщеннях без спеціального обладнання (руїни будинку, що будується, ангар).

Ці дві гри часто використовують для проведення корпоративів, вони вчать розуміти один одного, швидко приймати рішення, налагоджувати контакт.

На Скидочнику представлені пропозиції від компаній, що надають послуги гри в пейнтбол та лазертаг зі знижкою: пейнтбол-клуб PaintZone, страйкбол-клуб Лабіринт, пейнтбол-клуб Гіперіон і інші.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на пейнтбол в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.