Додати акцію

Жіночі рукавички

Чому ми?

Жіночі рукавички в Києві

Рукавички носять на кистях рук, щоб зігріти, або як декоративний елемент одягу, наприклад, з вечірньою сукнею. На відміну від рукавиць, рукавички розділені на кожен палець. Для виробництва рукавичок використовують шкіру, трикотаж, гуму, замшу. Їх прикрашають стразами, шипами, нашивками. Рукавички варто підбирати під одяг, сумки, головні убори, шарфи і хустки. Тому краще мати кілька пар для різних випадків.

Види рукавичок:

Класичні. Їх носять взимку, щоб зігріти пальці. Вони зручніше, ніж рукавиці, які закривають чотири пальці разом. Можуть бути водонепроникними, з хутром всередині, з додатковим декором. Для пошиття використовують шкіру, текстиль, замшу, бувають в'язані рукавички. Ознакою гарного смаку вважається, якщо в образі жінки рукавички того ж кольору що і чоботи або ботильйони.

Мітенки. Вони закривають тільки долоню, а відділення для пальців обрізані. Їх використовують в деяких видах спорту, наприклад, велосипедисти. Різновидом мітенок є рукавички з рукавичкою, яку можна пристібати.

Довгі рукавиці. Це жіночі рукавички, які доходять до ліктя. Вони часто є частиною вечірнього вбрання і надягають з довгою сукнею без рукавів. Сьогодні такі рукавички використовують і в повсякденному житті.

Спеціальні. Рукавички, які використовують в окремих професіях або для певної роботи. Наприклад, боксерські або хірургічні рукавички.

Відомі виробники рукавичок: Columbia, Adidas, UGG Australia, Vera Bradley, Dakine, The North Face, Echo Design.