Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі рукавички і шарфи

Чому ми?

Чоловічі шарфи і рукавички в Києві

Шарф - в'язана або тканинна складова чоловічого гардероба, що має форму довгої смужки і надівається на плечі, голову, шию. В образі шарф обов'язково повинен гармоніювати з кольором волосся, шкіри та очей чоловіка. Головні убори також повинні гармоніювати з шарфами по стилю, фактурі та кольору.

Види чоловічих шарфів:

В'язаний мохеровий або вовняний. Шарф, призначений для збереження тепла. Використовується в холодну пору року. Такий шарф носять з пуховиками, товстими куртками і пальто. Зав'язують такий шарф або безпосередньо навколо шиї, або ж на верхній зимовий одяг.

Шарф хомут. Основна відмінна характеристика такого виду чоловічого шарфа - його форма, що представляє собою кільце. Такі шарфи мають різну довжину, товщину і пряжу для свого виготовлення. В основному шарфи-хомути дуже теплі, тому їх надягають поверх теплих курток або на товсті в'язані светри.

Тонкий шарф або хустка. Тканинні шарфики для теплої погоди. Їх виготовляють з бавовни, льону, шовку. Прекрасно виглядають в поєднанні з такими легкими видами верхнього одягу як куртки і плащі.

Арафатка. Перейнятий зі сходу тип чоловічої шарфа. Арафатки виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, починаючи з товстої вовни і закінчуючи тоненькою бавовною, тому носити їх можна цілий рік. Це універсальний шарф, прекрасно виглядає з толстовки, шкіряними куртками, і навіть з таким абсолютно літнім одягом як футболки.

Рукавички - ще одна складова чоловічого гардероба для рук, що має відділення для кожного окремого пальця. Найпопулярніші чоловічі рукавички - шкіряні, рідше - в'язані. Для того щоб образ чоловіка був стильним, чоловічі черевики зовсім не обов'язково повинні підходити за кольором до рукавичок, досить щоб колір рукавичок гармоніював із загальним виглядом.

Види чоловічих рукавичок:

Класичні.

Мітенки. Вид рукавичок без відділень для пальців.

Мотоциклетні або краги.

Популярні бренди: Alexander McQueen, Burberry, Chanel, Fashion Trends, Fendi, Gucci, Hermes, Kenzo, Louis Vuitton, Moschino.