Продавати на SKIDOCHNIK

Жіноча нічна білизна

Чому ми?

Нічна білизна і одяг для дому в Києві

Одяг для сну повинний бути, перш за все, зручним і красивим. Хоча деякі дівчата використовують для сну звичайні трусики і повсякденні футболки й майки, приваблива нічна білизна додасть романтики і привабливості, зробить Ваш сон більш комфортним. Виробники білизни подбали про те, щоб жінки будь-якого віку і статури могли спати в якісній білизні.

Види нічної білизни:

Піжама. Вона складається з двох частин: штани і сорочка або футболка. Замість штанів можуть бути шорти. Це комфортний одяг, який також можна носити по будинку. Піжами бувають найрізноманітнішими: однотонними, різнобарвними, з малюнками, написами, візерунками, рюшами, мереживом. Вони зручні тим, що їх можна вибирати для кожного сезону: для літа краще підходять шорти і кофточка з коротким рукавом і з легких матеріалів; для зими піжама повинна бути зі штанами і довгими рукавами.

Краще віддавати перевагу піжамі з натуральних тканин. Не рекомендовано  купувати занадто обтягуючі піжами, вони повинні бути вільними.

Сорочка. Може бути з коротким або довгим рукавом, різної довжини - від міні до максі. Часто мають додаткові прикраси, наприклад, мереживо, намистини і т.д. У магазинах можна вибрати нічні сорочки різних стилів: романтичні, спортивні, еротичні. Часто продаються в комплекті з халатиком.

Комбінація. Вона схожа на сорочку, але має відмінні характеристики: тільки тонкі бретельки, коротка, до пояса - сидить по фігурі, потім розширюється. Шиють їх в основному з атласу і шовку. Комбінацію використовують також як нижню білизну - одягають під спідниці, сукні та сарафани, щоб ті краще сиділи.

Відомі бренди нічний одягу: Non Solo Notte, Enrico Coveri, Lida, Marc & Andre, Versace.