Додати акцію

Планшети

Чому ми?

Планшети

Популярність планшетів все ще не здає своїх позицій. Вже не один рік цей вид електроніки залишається одним з найбільш бажаних і купляємих електронних девайсів, що не менше ніж ноутбуки і смартфони. Планшети розрізняються за розміром екрану, внутрішній начинці, кольором і т.д., а в залежності від своїх функціональних можливостей, планшети поділяють на дві основні групи:

- персональні планшетні комп'ютери: відносяться до розряду повноцінних ПК. До подібних планшетів можна приєднувати клавіатуру і мишку, тим самим перетворюючи їх у ноутбук;

- інтернет планшети: планшети, що представляють собою щось середнє між смартфонами і ноутбуками, основна діяльність яких спрямована на роботу з інтернет додатками. Відповідно, подібні планшети є більш дешевими, але і менш функціональними.

Купити планшет - це не просто придбати електронний гаджет, призначений для виходу в мережу і роботою з різними програмами. Планшет - це також можливість відволіктися від роботи і трошки відпочити, слухаючи музику, переглядаючи відео і граючи в популярні ігри.

Популярні бренди планшетів: Microsoft, iPad, Asus, Samsung, Acer, MSI, Apple, Dell, Lenovo і інші.

На Скидочнику можна знайти акції на планшети в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.

/ru/lvov/razdel/planshety