Продавати на SKIDOCHNIK

Відпочинок в селі Поляна на Закарпатті

Чому ми?

Відпочинок в селі Поляна на Закарпатті

Поляна - один з найвідоміших цілорічних екологічних курортів Закарпаття, де головним напрямком лікування є споживання природньої мінеральної води. «Поляна Квасова» і «Поляна купель» є мінеральною водою, яка містить такий широкий спектр корисних речовин, що вже давно завоювала славу цілющого бальзаму, виготовленого самою природою.

Село Поляна на Закарпатті - розташоване в затишній долині і оточене горами з густими дрімучими лісами. На території цього курорту функціонують санаторії, спеціалізація яких грунтується на лікуванні органів травного тракту: «Поляна» та «Сонячне Закарпаття». Більшість туристів, що вибрали відпочинок в цьому куточку Закарпаття, приїжджають сюди і за відпочинком, і одночасно за лікуванням.

Поляна влітку - це найчистіше повітря Карпат, лікування з використанням термальних і мінеральних вод, чудові умови проживання, надаються місцевими закладами: готельний комплекс Континент, готель Срібний Водограй, готель Здравниця Карпат, готель Катерина в Поляні та ін., Приватними будинками: Джерело, У Люби, У Надії, Файна Поляна, Іванна і багато інших і санаторіями: Сонячна Поляна, Сонячна Долина, сольва та ін. Весняний відпочинок, проведений в цьому курорті, подарує вам чудові емоції від пробудження унікальної природи Карпат, а осінь подарує вам спокій і умиротворення. Взимку лікування на Поляні прекрасно поєднується з гірськолижним відпочинком. Тут присутні для цього всі необхідні умови: гірськолижні траси, підйомники, прокат спорядження. Відпочинок в Поляні - це відповідність ціни, якості послуг, що надаються і оздоровлення, незалежно від того, в яку пору року ви сюди потрапили.