Продавати на SKIDOCHNIK

Текстиль

Чому ми?

Текстиль в Києві

Спальня по праву вважається однією з найбільш затишних кімнат, основне призначення якої - забезпечити своїм власникам повноцінний відпочинок, надаючи для цього особливу романтичну атмосферу. Для цього меблі, килимки, фіранки, штори і текстиль повинні гармоніювати, створюючи при цьому спокійну, відповідну смаковим уподобанням, обстановку.

Значення текстилю для спальні та її дизайну

Текстиль грає одну з найпринциповіших ролей в питанні створення затишку і комфорту в спальні. Дуже важливо, щоб всі товари для спальні, такі як, постільна білизна, ковдри та пледи, килими і приліжкові килимки, подушки і покривала, а також інші предмети інтер'єру цієї кімнати поєднувалися між собою, створюючи при цьому єдиний і неповторний стиль інтер'єру.

Постільна білизна.

Постільна білизна вже давно цінується не тільки за своє практичне призначення, але і за його здатність створювати в спальні затишок, налаштовувати на міцний і здоровою сон. Також, в залежності від кольору і малюнка, воно може надати романтики і загадковості. Вибираючи постільну білизну, в першу чергу потрібно враховувати розміри використовуваних вами матраців, подушок і ковдр. Крім цього, важливим є і матеріал, що використовується для виготовлення постільної білизни. Це може бути шовк, бавовна, бязь, сатин, жаккард. Постільна білизна може бути прикрашена вишивкою, мереживом, і навіть фотодруком з вашою фотографією. Зараз у продажу є простирадла з гумкою, яка не дає їй збиватися.

Ковдри і подушки

Подушки відрізняються за розмірами, жорсткістю, типу наповнювача. Наповнювач може бути натуральний (пух, перо, бавовняне або бамбукове волокно) або синтетичний (силікон, синтепон, мікроволокно, холлофайбер). Найпопулярнішими видами ковдр, використовуваних сучасними споживачами, є пухові, ватяні, вовняні та синтетичні їх види. Вони відрізняються за вагою, довговічністю і теплотою. Сьогодні кожен може підібрати для себе такий тип ковдри, гріючись під якою він буде відчувати себе максимально затишно і комфортно.

На Скидочнику можна знайти акції на товари для спальні і текстиль в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.