Продавати на SKIDOCHNIK

Товари для кухні, посуд

Чому ми?

Товари для кухні, посуд в Києві

Кухня - місце приготування їжі, в якому все має велике значення: кухонні меблі, декор, кухонна техніка. Але звичайно ж першочергове значення на кухні має посуд. Посуд в будинку має як суто практичне застосування, так і естетичну функцію. Завжди приємно порадувати рідних і гостей красиво сервірованим столом і блюдом, поданим на красивій тарілці. Часто у господині є кілька наборів посуду: для щоденного використання і для свят.

Види посуду:

Столовий посуд. Тарілки, блюдця, салатниці, піали і безліч інших видів посуду прикрасить ваш стіл. Красиво виглядає стіл сервірований посудом одного стилю. Сьогодні можна купити посуд будь-якого кольору, різної форми і якості. Її роблять зі скла, порцеляни, фаянсу. Досить часто красивий посуд в будинку для господині має велике значення, і вона згодна витрачати на неї не менше грошей ніж на такі речі як одяг, взуття або аксесуари.

Столові прилади. Для урочистих випадків підійдуть прилади з срібла, для щоденного використання - з нержавіючої сталі. Колориту додадуть дерев'яні прилади.

Склянки, келихи, чарки. Для кожного виду напою існує певний вид виробу. Вони відрізняються по висоті, товщині стінок, обсягом. Зазвичай продаються наборами по 6 штук або більше. Є вироби для особливих випадків, наприклад, весільні келихи.

Чайні та кавові сервізи. Зазвичай вони складаються з чашок і блюдець, розраховані на 6 персон. Також в сервіз може входити кавник, цукорниця, ємність для молока і вершків.

Для приготування їжі. Це сковорідки, каструлі, сотейники, казани. Часто вони продаються наборами, в які входять декілька каструль різного виду, сковорода і інші елементи. У магазинах можна вибрати посуд з антипригарним покриттям, різного діаметру, з різних матеріалів: алюміній, кераміка, нержавіюча сталь, скло.

Відомі бренди: Luminarc, Zepter, Tefal, Bekker, Bormioli, Vinzer, Tescoma.
На Скидочнику можна знайти акції на товари для кухні і посуд в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.