Продавати на SKIDOCHNIK

Квести в Києві

закрити

Чому ми?

Квести в Києві

Квести в реальності (а ще квест - руми або ескейп - руми), хоча і є відносно новим видом розваг в Україні, вже завоювали чималу кількість своїх прихильників серед любителів захоплюючого активного відпочинку. За кількістю отриманих позитивних емоцій, реальні квести нічим не поступаються таким популярним видам розваг, як картинг, пейнтбол та лазертаг, і навіть катання на конях. Сучасні молоді люди стають все більш вимогливими до вибору розваг. Їм хочеться чогось нового, незвичного, ні з чим незрівнянного. Бари, кафе і ресторани відходять на другий план. Ідеальним місцем для веселого проведення часу, як кільком друзям, так і великому дружньому колективу, стали відвідування квест - румів. Їх популярність полягає ще і в тому, що крім нових емоційних відчуттів, вони ще допомагають розвивати логічне мислення і командний дух. Квест - це розвага, гра, учасники якої повинні за допомогою швидкого вирішення математичних і логічних задачок, головоломок і підказок, знайти вихід з будь-якого приміщення. Для цього, команда, що бере участь у квесті, просто зобов'язана діяти швидко, чітко і злагоджено.

Організувавши квест, можна додати захоплюючих вражень під час проведення будь-якого корпоративу, дня народження і навіть дитячого свята. Також, живий квест, може стати відмінним подарунком з найрізноманітніших приводів!

Так беріть же від життя все найцікавіше, вносьте в неї більше фарб і позитивних емоцій! Збирайте своїх друзів і обов'язково візьміть участь в живому квесті! Якщо ж ви захочете дізнатися, які розваги на сьогодні доступні у вашому місті або захочете відвідати аквапарк по купону, Скідочнік, обов'язково підбере для вас найцікавіші пропозиції за найдоступнішими цінами.

На Скидочнику можна знайти акції на квести в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.