Продавати на SKIDOCHNIK

Розважальні центри Києва

закрити

Коментарі

  Чому ми?

  Розважальні центри Києва

  Сьогодні у всіх великих містах відкриті розважальні центри. Це величезні комплекси, де під одним дахом зібрані різні місця для приємного проведення часу: боулінг, кіно, каток, ігрові автомати, більярд і багато інших. Часто разом з розвагами в центрах відкриті магазини, а також ресторани, дитячі кафе та піцерії.

  Найбільш популярними розважальними центрами, які надають свої послуги зі знижкою, є: комплекс відпочинку Труханів, зоопарк Екзоленд (Ekzoland Екзомір), центр дозвілля Дивосвіт, розважальний центр Dream Town, розважальний комплекс Тропікал парк і інші.

  Популярні розваги:

  Кіно. У багатьох торгово-розважальних центрах працюють відразу кілька залів, щоб в будь-який час ви могли вибрати для себе фільм. Один або кілька залів можуть працювати в форматі 3D.

  Боулінг. Популярна гра і хороший спосіб провести час з приємною компанією. Щоб вибити страйк вам доведеться потренуватися, але щоб отримати позитивні емоції, досить прийти в боулінг з друзями і позитивним настроєм.

  Дитячі кімнати. Для зручності батьків у торгово-розважальних центрах працюють кімнати, де можна залишити дитину, поки ви будете ходити по численних магазинах. Тут за дітьми доглядають няні і організовують їх дозвілля. У кімнаті може бути лабіринт, батут, столик для малювання, конструктори та багато іншого. По телевізору можуть показувати мультики.

  Каток, ролледром. З активних розваг можна вибрати катання на роликах або ковзанах. Необхідне спорядження завжди можна взяти напрокат, а інструктори допоможуть зробити перші кроки.

  Щоб привабити відвідувачів розважальні центри пропонують незвичайні розваги, наприклад керлінг, великі акваріуми з екзотичними рибками, екстримальні гойдалки. У деяких центрах є аквапарки. Але для любителів свіжого повітря більше все-таки підійде відпочинок на природі.

  На Скидочнику можна знайти акції в розважальних центрах в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.