Запустити акцію

Все для ремонту будинку і квартири в Києві

Все для ремонту будинку і квартири в Києві зі знижкою

Якщо ви коли-небудь робили ремонт або тим більше будували будинок, ви напевно знаєте, що для хорошого результату важливо якість матеріалів, а також правильне їх використання. Якщо ви плануєте ремонт (будете робити його самостійно або запросите працівників), при виборі будматеріалів краще дізнатися думку фахівців. З кожним роком матеріали удосконалюються, змінюються, на них також існує мода.

Спочатку люди будували житло з матеріалів, які могли знайти в природі, таких як дерево і камінь. З розвитком виробництва нові - бетон, скло, сталь, пластмаса. Сьогодні дуже поширені металопластик і залізобетон. При виборі будматеріалів треба враховувати їх властивості: міцність, гідро- і теплоізолюцію, стійкість проти гниття, корозії. Також треба брати до уваги правила догляду за різними матеріалами під час їх використання.

Основні види будматеріалів

За походженням:

- природні,

- штучні.

За призначенням:

- Загального призначення (бетон, цемент, деревина, вапно). Їх використовують при будівництві різних будівель.

- Спеціального призначення. Їм надають якісь додаткові властивості, необхідні в окремих випадках (наприклад, підвищена вогнетривкість).

- Теплоізоляційні матеріали.

- Акустичні. Застосовуються для звукоізоляції і звукопоглинання.

- Покрівельні матеріали.

- Оздоблювальні. Їх використовують, щоб надати будівлі або приміщенню більш естетичний вигляд.

За способом виготовлення:

- кам'яні,

- лісові,

- в'яжучі матеріали,

- металеві вироби.

Зробивши якісний ремонт, можна закласти основу для майбутнього затишку Вашого будинку. Цей затишок забезпечують хороші меблі, фіранки, декор, красивий кухонний посуд, всілякі гаджети і безсумнівно теплі і дружні відносини у вашій родині.

Відомі виробники будматеріалів: Knauf, Aeroc, Tarkett, Siltek, Tegola. На Скидочнику можна знайти акції на будівельні матеріали і роботи в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.