Додати акцію

Чоловічі сорочки

Чому ми?

Чоловічі сорочки в Києві

Сорочки є в гардеробі кожного чоловіка. Вони розрізняються по стилю, матеріалу, з якого пошиті, типу коміра. Чоловіки носять сорочки в самих різних ситуаціях: від робочого кабінету до пляжу. Головне правильно вибрати сорочку відповідну вашої діяльності. До ділових костюмів підбирають тільки строгі сорочки. Більш неформальні сорочки носять в основному з таким одягом як джинси, вони різноманітніші за фасонами і кольорами.

Види сорочок:

Класична. Підбирається під відповідний діловий костюм. Така сорочка може бути однотонною, в дрібну смужку чи клітинку. Кольори неяскраві, приглушені. Під піджаки одягають тільки сорочки з довгим рукавом. У виборі класичної сорочки дуже важливо гармонійно поєднувати костюми, сорочки та краватки.

Вільного стилю. Ці сорочки мають більшу різноманітність в кольорах, ніж класичні. Також часто зустрічаються в смужку або в клітинку, але при цьому кольори можуть бути більш яскраві. Підходять для роботи, прогулянок, походів в гості або в кіно. Вони вільніші за кроєм, ніж класичні сорочки.

Приталені. Відрізняється від інших видів кроя - вона більше прилягає до фігури. Така модель добре підходить чоловікам зі стрункими спортивними фігурами. Може мати як довгий, так і короткий рукав.

Гавайська сорочка. Сорочка яскравого кольору, з великим малюнком або орнаментом, має короткий рукав. Доречна на відпочинку, пляжі. З такими сорочками красиво виглядають мокасини і джинсові або бавовняні шорти білого або темного кольору.

Світові виробники чоловічих сорочок: John Devin, Eagle & Brown, Trends, Antony Morato, Sand, Copperline, Monteil & Munero, United Colors of Benetton.