New Year 2019
Запустити акцію

Чоловічі сандалі і шльопанці

Чому ми?

Сандалі і шльопанці в Києві

Чоловічі сандалі - вид класичного літнього взуття. По суті, цей тип неофіційного взуття є прикріпленою до ноги підошвою. Шкіра, нубук, замша або звичайна тканина - ось основні види матеріалів, з яких виготовляється верхня частина сандалів - ремінці. Також для чоловічіх сандалій характерні застібка або широка гумка, що виконують функції задника, або ж повна відсутність останнього.

Види чоловічих сандалів:

Спортивні сандалі

Більшість моделей спортивних сандалів мають гумову або ПВХ підошву, дві текстильні або шкіряні лямки спереду і одну ззаду. Такі сандалі носять c таким одягом, як спортивні брюки і рвані джинси деяких типів.

Класичні сандалі

Асортимент класичних чоловічих сандалів включає сандалі на шкіряній, гумовій або поліуретановій підошві. Верх взуття даного типу складається з однієї або безлічі смужок, прикріплених до цієї підошві.

Різні види чоловічих сандалів носять під наступні види одягу: лляні штани, бриджі, капрі, джинсові шорти, джинси, спортивні штани. Виглядати модно в сандалях чоловікові допоможуть правильно підібрані сонячні окуляри і стильні головні убори.

Шльопанці - літнє взуття на плоскій підошві, що має відкритий носок і не має задника. Верхня частина шльопок може бути виготовлена ​​зі шкіри, джинсової тканини, текстильних, а також не промокаючих матеріалів. Зазвичай шльопанці носять без шкарпеток, в неформальній обстановці. Шльопанці прийнятні для походів на пляж, в басейн, а також для прогулянок в дуже жарку погоду.

В'єтнамки - вид шльопанців, основною відмінною рисою яких є V-образна перемичка між пальцями.

Популярні бренди: Rider, New Balance, Nike, Dr.Martens, Ecco, Adidas, Merrell.