Додати акцію

Шарфи і хустки

Чому ми?

Жіночі шарфи і хустки в Києві

Люди почали носити шарфи дуже давно, набагато раніше ніж окуляри або рукавички. Першими їх одягли не жінки, а воїни з суто практичною метою - уберегтися від холоду. Згодом шарфи придбали іншу функцію - стали гарним доповненням до вбрання. Сьогодні в зимові дні носять теплі в'язані шарфи для зігріву, а в теплу пору легкі шовкові - для доповнення образу. Немає єдиних вимог, яким повинен бути шарф, вони відрізняються за розмірами, кольорами, матеріалами. Зазвичай шарф підбирають за контрастом до одягу, щоб його було помітно. Винятки становлять тонкі шовкові шарфи, які додають до ділових костюмів. Вони, як і діловий стиль в цілому, мають стримані тони. При використанні в образі шовкового шарфа потрібно пам'ятати, що бужутерія і прикраси повинні гармоніювати з цим аксесуаром.

Види шарфів:

Товстий в'язаний шарф. Цей шарф дуже виручить в зимові дні. Він може мати різну довжину, але зазвичай він досить довгий, щоб кілька разів обмотати шию.

Тонкий вовняний. Це демісезонний варіант. Дуже добре виглядає з пальто.

Кашеміровий шарф. Він об'єднує дві функції шарфа - практичну і естетичну. Такий шарф і зігріє, і додасть елегантності. Залежно від малюнка, кольору, товщини, він буде виглядати строго або більш неофіційно.

Шовковий шарф. Найелегантніший. Його носять з таким одягом як строгі костюми і комбінезони, ділові піджаки і жакети. Він чудово доповнює образ і додає свіжість.

Відомі бренди: Dolce & Gabbana, Valentino, Nina Ricci,, Roberto Cavalli, Rocco Barocco, Gianfranco Ferre, Christian Lacroix.