Продавати на SKIDOCHNIK

Відпочинок на Шацьких озерах - Світязь

закрити

Чому ми?

Відпочинок на Шацьких озерах та озері Світязь

Шацькі озера є невід'ємною складовою Шацького національного природного парку, основне завдання якого - захист унікальних природних комплексів. Тридцять озер Волині, розташованих серед разюче гарних лісових масивів, належать до числа Шацьких озер. Найбільші серед них:Світязь, Ялпуг, Пулемецьке, Луки, Остров'янське, Пісочне, Кримне.

Світязь, будучи найбільшим озером і Волинського краю, і всієї України, щороку завойовує все більшу і більшу популярність серед відпочиваючих, і має хороші шанси отримати статус одного з найбільш популярних місць сімейного відпочинку і туризму в Європі. Любителі хорошої відпочинку з гідністю оцінять місцеву мальовничу природу, цілющу воду, м'який клімат, унікальну флору і фауну.

Якщо Вам сподобається озеро Світязь, Ви обов'язково оціните красу ще одного популярного озера в Україні - озера Синевир в горах Карпати. Потрапити до озера можна, якщо Ви запланували провести відпочинок в Закарпатті або відпочинок в горах.

В даний час Шацький національний парк складається з чотирьох зон: «Світязь», «Гряда», Урочища «Пісочне», «Гушово». Для свого розміщення відпочиваючі мають широкий вибір баз відпочинку ( «Світязь-Центр», «Сільвер», «Галицький двір», «Три озера», «Фенікс» та багато інших) з різним рівнем сервісу, приватних будинків і котеджів. Крім цього, на приозерній території функціонують: санаторій «Лісова пісня», пансіонат «Шацькі озера», ряд дитячих спортивно-оздоровчих таборів, а також чимала кількість наметових містечок. Шацькі озера ідеально підходять для відпочиваючих з дітьми. Добре відпочити з дітьми в Україні можна також, вибравши відпочинок під Києвом, відпочинок в Затоці під Одесою або відпочинок в Грибівці під Одесою.

Відпочинок і розваги на озері Світязь

Варіантів активного відпочинку тут безліч. Серед найбільш популярних: рибалка, дайвінг, водні гірки, катання на човнах і катамаранах, прогулянки на конях, кемпінги, збір ягід і грибів у лісі. Ті, хто хочуть усамітнитися і насолодитися тишею, можуть просто прогулятися, вдихаючи чисте повітря поширених в цій місцевості хвойних лісів. Більярд, російська лазня, теніс, тренажерний зал - тут будь-хто може підібрати для себе заняття, яке зробить його відпочинок на озері Світязь незабутнім.