Продавати на SKIDOCHNIK

Відпочинок в Східниці

закрити

Чому ми?

Відпочинок в Східниці

Східниця - назва одного з селищ, розташованих в передмісті Львова, тому відвідати його можна, доповнивши їм свій відпочинок у Львові або відпочинок в горах. Розташувавшись в долині, і будучи з усіх боків оточеним горами, селище дарує чудову можливість усім своїм гостям насолоджуватися неповторними краєвидами, отримувати задоволення від прогулянок пішки і підкорення гірських схилів. Немає такої пори року, коли б відпочинок в цьому прекрасному місці був би нудним. Відпочинок в Східниці в будь-який з чотирьох пір року: взимку, навесні, влітку або восени - не має значення: тут кожен може не просто відпочити, споглядаючи первозданну природу цієї місцевості, а й оздоровитися. Оздоровитися також можна, вибравши відпочинок і лікування в Трускавці.

Зимовий відпочинок в Східниці вибирають ті, хто не отримує задоволення від сильних морозів, так як клімат тут дуже м'який. Це робить перебування в Східниці схожим на відпочинок на Закарпатті. Зимові відлиги в цьому районі - звичайне явище, хоча прилеглі гори не розлучаються зі своїм сніжним покривом, де любителі активного відпочинку можуть кататися на сноубордах і гірських лижах.

Курорт Східниця влітку - це щадяще тепле сонце, аромат лісових трав, кристально чисте повітря, лікування цілющими мінеральним водами.

Курорт Східниця пропонує своїм гостям різні варіанти розміщення. Свої послуги відпочиваючим готові запропонувати місцеві готелі та мотелі ( «Респект», «Три сини та донька», готель "Тустань" та ін.), Лікувально-оздоровчі комплекси ( «Київська Русь», «Санта Марія» та ін.), де відпочинок супроводжує оздоровчими процедурами. Відмінною рисою даного курорту є те, що вартість відпочинку в Східниці не змінюється в залежності від сезону. Свої пропозиції щодо розміщення відпочиваючих пропонують і власники приватних готелів і міні-готелів. Приватний сектор (котедж «У Світлани», «Червона Рута», вілла «Лісова», «Юран», «Золоте Руно», «Аура Карпат» і ін.) приємно здивує вас карпатським колоритом, домашньою гостинністю, місцевою кухнею і, одночасно, прийнятними цінами. Відвідавши Східницю одного разу - ви обов'язково приїдете сюди ще раз.