Запустити акцію

Шоколад в Києві

Чому ми?

Шоколад є кондитерським виробом, для виготовлення якого використовується масло какао і терте какао. Шоколад може містити добавки у вигляді горіхів, лікерів, родзинок, праліне, фруктових мас, вафельних крихт і т.п. Відповідно до кількості вмісту какао, розрізняють звичайний, десертний і молочний шоколад. Крім цього можна купити шоколад пористий, гіркий, білий і містить великі додавання.

Найбільш популярними вітчизняними виробниками шоколаду є: «Світоч», «Рошен», «Корона», «Milka», «АВК», «Millenium», «Любимов» та інші. Вартість шоколаду визначається його видом і ціновою політикою компанії виробника.

Акції та знижки на шоколад в супермаркетах України

Шоколад вважається улюбленим ласощами ласунів. На сніданок багато хто воліє випити кави або чорний чай з плиточкой шоколаду. Улюблені свята не проходять без його наявності в святковому меню. Беручи до уваги вищесказане, супермаркети проводять акції на шоколад, найбільша кількість яких проходить напередодні улюблених свят, таких як Новий рік, Різдво, 8 березня, День матері та т.п. Будьте з Скідочніком, не пропустіть свій шанс купити шоколад і шоколадні цукерки зі знижкою!

На Скидочнику можна знайти акції на шоколад в таких містах як:

 Київ, Бердянськ, Дніпропетровськ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.