Продавати на SKIDOCHNIK

Акції на сир в супермаркетах Києва

Чому ми?

Cири

Асортимент сирів в сучасних супермаркетах величезний. Розрізняють тверді, вершкові, м'які і ропні сири. Популярними твердими сирами є Швейцарський, Голландський, Російський, Гауда, Радомер, Чеддер. М'які види сирів включають Рокфор, Брі, Камамбер. Ці види сирів відносяться до категорії елітних і відрізняються високою вартістю в порівнянні з іншими. Вершкові сири характеризуються ніжним кремовим смаком. До цієї категорії відноситься Рікотта, Моцарелла, Маскарпоне, Фета. Ропні сири, до числа яких належить Бринза, Адигейський, Сулугуні і інші є нежирними і низькокалорійними. Вартість сирів визначається їх видом. Найсмачнішою ідеєю для романтичного вечора вважається сирна тарілка, мед, яблука і червоне вино.

Акції та знижки на сири в супермаркетах України

Оскільки сири відносяться до категорії не найдешевших продуктів харчування, дуже хочеться купити сир зі знижкою. Сьогодні зробити це не складно разом зі Скідочніком. Тут завжди можна знайти свіжі акції на сири, а також ознайомитись з іншими не менш вигідними пропозиціями продажу товарів зі знижкою, що подаються супермаркетами країни. Наприклад: знижки на копчену рибу і ковбасу.

На Скидочнику можна знайти акції на сир в таких містах як: Київ, Бердянськ, Дніпропетровськ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, МиколаївОдеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.