Додати акцію

Акції на сметану в супермаркетах Києва

Чому ми?

Сметана є молочним продуктом з високим вмістом жиру. За своєю суттю, це вершки, схильні до молочнокислого бродіння. В сметані містяться вітаміни, мікроелементи, білки тваринного походження і вуглеводи, необхідні для забезпечення нормального функціонування організму людини. Вмісту холестерину в сметані в рази менше ніж, наприклад, у вершковому маслі. Вживання цього виду кисломолочного продукту рекомендовано тим, хто переніс важкі види хвороб і під час курсів реабілітації. Купити сметану можна різної калорійності залежно від її жирності, яка може варіюватися від 10 до 30%.

Акції та знижки на сметану в супермаркетах Києва

Акції на кефір, ряжанку і іншу кисломолочну продукцію, в тому числі і різні промоакції, є дуже популярними серед всіх заходів, що проводяться у вітчизняних супермаркетах. Купити сметану зі знижкою можна таких торгових марок, як «Простоквашино», «Добряна», «Молоко», «Альма-Віта", "Волошкове поле», «Слов'яночка», «President» і багато інших. Акції на сметану, а також на іншу популярну продукцію національних супермаркетів можна знайти на порталі skidochnik.com.ua. Наприклад: знижки на фрукти, акції на м'ясо і рибу, а так само на багато іншого.

На Скидочнику можна знайти акції на сметану в таких містах як: Київ, Бердянськ, Дніпропетровськ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, МиколаївОдеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.