Продавати на SKIDOCHNIK

Акції на соки і нектари в Києві

Чому ми?

Соки та нектари є кращими способами консервації плодів. Будучи позбавленими від шкідливих мікроорганізмів, вони зберігають багато активних компонентів застосовуваних для їх виробництва фруктів, овочів і ягід. Основними видами соків є:

- фруктові, в свою чергу підрозділяються на соки з кісточкових плодів, які найчастіше консервуються у вигляді нектарів (абрикосові, персикові) і цитрусові (апельсинові, лимонні, грейпфрутовий);

- овочеві - томатний, морквяний, селеровий;

- ягідні морси;

- деревні види соків, найпопулярнішим серед яких є березовий сік.

 На сьогоднішній день можна купити соки натуральні, з цукром, з м'якоттю, концентровані, нектари, соковмісні напої та соки -дитяче харчування.

 Акції та знижки на соки і нектари в супермаркетах України

З метою привернення уваги до своєї продукції і збільшення кількості постійних клієнтів, популярні ТМ, такі як «Сандора», «Садочок», «Наш сік», «Джаффа», «Джусик», «Соковита», «Річ», «Добрий» та інші проводять промоакції і призові конкурси. Дізнаватися про те, які акції на соки проводяться в супермаркетах України можна у нас, на Скідочніке. Крім акційних пропозицій на соки, тут можна купити зі знижкою колу, спрайт і алкогольні напої.

На Скидочнику можна знайти акції на соки в таких містах як:

 Київ, Бердянськ, Дніпропетровськ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.