Додати акцію

Соковижималки

Чому ми?

Cоковижималки

Купуючи пакетований сік в найближчому до будинку супермаркеті, ми плекаємо надію отримати вітамінний заряд бадьорості та енергії. А в результаті отримуємо коктейль з цукру, консервантів, ароматизаторів і розчарування. Отже, якщо Ви хочете починати свій ранок зі свіжого апельсинового фрешу або розбавляти зимові дні яскравими фруктово-овочевими соками, значить якісна, зручна соковижималка Kenwood стане справжнім musthave!

Перш ніж купити соковижималку недорого перевіряйте якість виробу: всі деталі повинні бути добре зафіксовані, пластиковий корпус не мати неприємного запаху, а внутрішні деталі бути зробленими з якісного металу. Ємність чаші виробe радимо вибирати в залежності від мети покупки девайса. Якщо Вам потрібна соковижималка для щоденної склянки корисного соку, то маленька компактна чаша не дозволить продукту зіпсуватися. У тому випадку, коли у Вас велика сім'я або дитина не сприймає овочі ні в якому іншому виді, крім соку, значить 1.5-2 л чаша стане хорошим вибором!

Більш того, якщо Ви любитель побалувати себе і рідних цитрусовими смузі або грейпфрутовими фрешами, придбати соковижималку для цитрусових стане прекрасним рішенням. Вони малогабаритні, ергономічні, зручні у використанні і прості в догляді. На конусоподібний прес просто покладіть улюблені фрукти і насолоджуйтеся вітамінним напоєм в будь-який час року.

Але якщо Ви хочете заповнити затишну комору яскравими фруктово-овочевими баночками, щоб навіть прохолодними зимовими днями відчувати смак сонця і теплого літа, то не відкладайте покупку відцентрової соковижималки на полицю тієї самої комори. Дана соковижималка прекрасно впорається з різними фруктами і овочами, перетерши їх через вбудовану дискову тертку. Дуже важливо, щоб виріб мав функцію автоматичного відкидання відходів, що зробить процес переробки простим і зручним.

Шнекова соковижималка дуже схожа по влаштуванню з м'ясорубками, так як також має потужний гвинтовий вал, який при технології холодного віджиму забезпечує процес утворення соку. Даний тип віджиму соку передає максимальну кількість вітамінів і корисних речовин. Шнекові соковижималки дуже прості і зручні у використанні. Для приготування дитячих пюре, ягідних мусів, овочевих супів і мультифруктових соків стане відмінним рішенням купити соковижималку.

Різноманітність типів, моделей і функцій соковижималок дозволять кожному користувачеві знайти свій ідеальний варіант, який підходить саме йому. Завдяки зручному інтерфейсу сайту, Ви з легкістю знайдете найактуальніші акції на соковижималки і вивчіть, перед тим як купити соковижималку недорого відгуки від наших щасливих клієнтів! Кращі пропозиції від провідних брендів: Philips, Scarlett, Moulinex, Braun, Philips,, Bosch, дозволять знайти найбільші знижки на соковижималки і насолоджуватися покупкою потягуючи фруктовий фреш літнім недільним ранку!