Додати акцію

Солярії в Києві

закрити

Чому ми?

Солярії в Києві

Навіть на загсмагу існує мода. Якщо раніше в пошані була блідість, яка говорила про високий статус, а засмага була долею простих людей, які працювали на сонці, то сьогодні засмагла шкіра в моді. Ця мода почалися завдяки Коко Шанель і на сьогодні гарний штучний загар такий же невід'ємний атрибут для дівчини, як красивий манікюр і педикюр. Перші лампи для засмаги з'явилися після Другої світової війни, а масове виробництво почалося в 70-х роках. І ось уже кілька десятиліть тривають суперечки про те, наскільки шкідливо і корисно засмагати під штучним світлом.

Любителі соляріїв кажуть, що така засмага більш безпечна, ніж на сонці. Невелика засмага, придбана в салоні перед пляжним сезоном, служить бар'єром для природного ультрафіолету. Також вона сприяє виробленню вітаміну D, який зміцнює кістки, і ендорфінів, які допомагають в боротьбі з депресією.

Є й аргументи проти. Ультрафіолет зневоднює шкіру, руйнує колаген, тому вона стає сухою і швидше старіє. Також УФ-промені сприяють розвитку онкологічних захворювань. Якщо знаходиться в солярії занадто довго, можна отримати опік.

Якщо ви вперше відправляєтеся в солярій, можна проконсультуватися з лікарем з приводу протипоказань, а також з фахівцями, які проводять сеанси, щоб визначити тривалість перебування.

Щоб ваша засмага вийшла красивою і була безпечною, перед відвідуванням солярію змийте весь макіяж, зніміть прикраси, нанесіть спеціальний крем для засмаги. Після сеансу знадобиться зволожуючий крем. На волосся краще надягти шапочку, так ви вбережете його від пересихання.

Найбільш популярні студії засмаги та салони, надають дану послугу: студія засмаги Карамель, салон краси М'ята, салон краси Парижанка, студія засмаги iSUN, салон краси Нова.

На Скідочніке можна знайти акції на солярій в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.