Додати акцію

Спорт, фітнес, танці в Києві

закрити

Коментарі

  Чому ми?

  Спорт, фітнес, танці в Києві

  Спорт - фізична діяльності людини, яка, в сукупності з відпочинком, покращує його здоров'я, удосконалить рівень інтелекту, сприяє отриманню людиною морального задоволення.

  Фітнес - методика оздоровлення організму людини, яка полягає в балансі фізичних тренувань і індивідуально підібраною дієти.

  Сучасне населення зіткнулося з проблемою нестачі в рухах через те, що більшість професій сьогоднішнього дня - «сидячі». На щастя, на сьогоднішній день існує велика кількість закладів, що надають свої послуги в сфері фізичної культури і приведення систем життєдіяльності людини в норму: спортивні клуби, фітнес центри, студії йоги, тренажерні зали, танцювальні школи завжди раді запропонувати інтеренсие програми для людей з будь-яким рівнем підготовки і зробити їх життя кращим.

  Види фізичних навантажень:

  Велосипедна їзда. Їзда на велосипеді має найбільший ефект при її виконанні на свіжому повітрі, але, як варіант, можна також скористатися велотренажерами в спортивних комплексах.

  Теніс і бадмінтон. Ігри, що поліпшують координацію і концентрацію, що допомагають випрямити хребет.

  Плавання. Ефективно сприяє виправленню недоліків фігури, зокрема сколіозу. Влітку плавати добре в відкритих водоймах, взимку ж на допомогу прийдуть закриті басейни. Особливо плавання корисно людям, професія яких пов'язана з розумовою працею.

  Аеробіка. Виконання спортивно-танцювальних рухів в супроводі музики, що сприяє загальному зміцненню кісток і судин.

  Танці. Своєрідна, але дуже дієва тренування дихальної системи, чудовий засіб для зміцнення імунітету.

  Йога. Фізичні вправи по досягненню людиною гармонії його душевних і фізичних характеристик.

  Пілатес. Спеціальний комплекс фізичних вправ, в більшій мірі сконцентрованих на дихальній системі людини, а також зміцнюють м'язи преса і поліпшують координацію.

  На Скидочнику можна знайти акції в спорт-клубах в таких містах як:

   Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.