Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічий спортивний одяг

Чому ми?

Чоловічий спортивний одяг для дому

Спортивний одяг - це, перш за все, зручність. Так як основне його призначення - заняття спортом, а вони вимагають рухливості, то спортивний одяг не повинен обмежувати рухів, натирати, створювати якийсь дискомфорт. Його шиють з матеріалів, які добре вбирають вологу і дають шкірі дихати. До спортивного одягу можуть відноситись шорти, спортивні штани, футболки, майки, лосини, толстовки (худі). Спортивний одяг використовують не тільки під час занять спортом, він зручний також на відпочинку, під час прогулянок.

Спортивний одяг ділиться на два види: повсякденний і спеціалізований.

Повсякденний спортивний одяг - для непрофесійних занять спортом та відпочинку. Його використовують для пробіжок, під час тренувань в спортзалах і фітнес-клубах, на заняттях з йоги і т.д. До цього одягу немає якихось спеціальних вимог, головне щоб він був зручним і практичним - добре відпирався і швидко не зношувався. Підбираючи такий одяг, треба враховувати, яким видом спорту ви хочете займатися, від цього залежить фасон і матеріал спортивного одягу.

Спеціалізований спортивний одяг. Це одяг для спортсменів-професіоналів. Залежно від виду спорту, висуваються свої, строго регламентовані, вимоги до форми. Якщо вони не дотримуються, спортсмен може бути не допущений до змагань. Світові виробники спортивного одягу безперервно працюють над поліпшенням характеристик їх товарів. Спеціалізований одяг може використовуватися і любителями, наприклад, лижні костюми.

Відомі виробники спортивного одягу: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Asics, Arena, Columbia, Fila, Hi-Tec.