Додати акцію

Шиномонтаж та СТО в Києві

закрити

Чому ми?

Шиномонтаж та СТО в Києві

Сучасні станції технобслуговування надають великий набір послуг. Тут можна відремонтувати автомобіль, а також поміняти запчастини, тонувати скла, встановити замки та сигналізації. На Скидочнику представлений каталог популярних СТО, які пропонують знижки на свої послуги: техстанція Garant СТО, СТО Гермес авто, автосервіс AJC, автосервіс Авто-Мотив, автосервіс МегаСТО і інші.

Популярні послуги СТО:

Діагностика роботи різних систем: двигуна, ходової, паливної системи, коробки передач, гальмівної системи.

Фарбування авто, в тому числі можливий комп'ютерний підбір кольору. За бажанням власника, майстри можуть нанести аерографію. Так ви зробите свою машину неповторною. Малюнок наносять за допомогою розпилювача, попередньо зробивши електронний макет.

Заміна витратних матеріалів: фільтрів, технологічних рідин, масел.
Установка додаткового обладнання: аудіосистем, замків, сигналізацій.
Прибирання салону. Фахівці видаляють бруд з усіх поверхонь: сидінь, стелі, підлоги, дверей, оббивок. Залежно від типу покриття салону (тканина, шкіра, пластик і т.д.) підбирають хімічні засоби для очищення, також застосовують спеціальні пилососи.

Заміна запчастин. Після певного часу експлуатації різні деталі машини вимагають заміни, іноді потрібний терміновий ремонт, наприклад, після аварії. Фахівці зможуть правильно підібрати запчастини, які будуть служити довго.

Обслуговування кондиціонерів: діагностика, заправка, ремонт.
Крім того, на станціях техобслуговування зазвичай можна купити необхідні для вашого авто аксесуари, такі як, шини, витратні матеріали, мультимедійні системи.

На Скидочнику можна знайти акції на шиномонтаж і СТО в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.