Запустити акцію

Столи в Києві

Чому ми?

Як вибрати стіл і де вигідніше купувати?

Хіба можна уявити свій будинок без столу? Ми звикли з комфортом пити чай, вечеряти, працювати, читати цікаву книгу, готувати сніданок. У всіх цих щоденних справах незмінно присутній стіл. Тому, перш, ніж купити обідній стіл, важливо знати все про даний предмет меблів. А якщо ви досить поінформовані, значить і вибір столу вже не здаватиметься таким складним.

Столи з ДСП

Найбільш прийнятний за вартістю варіант. Деревно-стружкові плити давно і успішно використовується виробниками меблів, і на це є вагомі підстави. Крім ціни (матеріал продається паллетами, і часом деякі текстури ДСП можна закупити великими партіями), існують й інші переваги. Наприклад, широкий асортимент. Він дійсно настільки різноманітний, що вимірюється в сотнях відтінків, декорів та текстур. До того ж, кришка столу не обов'язково може бути стандартної прямокутної або квадратної - зробити її овальної, круглої або фігурної не представляє особливих труднощів, адже ДСП добре піддається обробці. А з огляду на наявність на меблевому ринку вологостійкого ДСП, вирішується ще одна проблема - при попаданні води на поверхню столу, ДСП не розбухне. Недорогий письмовий стіл з ДСП - відмінне рішення в умовах обмеженого бюджету.

Столи з МДФ

Більш дорогий матеріал, але не менш поширений. Структура плити МДФ щільніше і важче, що і робить МДФ таким схожим на натуральне дерево. Найчастіше у виробництві столів використовується шпонований МДФ (коли на плиту спеціальним методом клеїться тонкий шар деревини - шпон). Здалеку такий стіл легко сплутати з дерев'яним виробом. В асортименті є величезна кількість текстур під дерево - можна вибрати відтінок, який підходить під меблі, які вже стоять у вас вдома. Також МДФ плиту можна пофарбувати, щоб домогтися ідеально рівного кольору. Фарбований МДФ теж використовується при виробництві столів, але набагато рідше, адже такий варіант підійде скоріше для використання в офісі. Відгуки про столи з МДФ, як правило, самі позитивні, оскільки це компроміс між доступною вартістю і довговічністю.

Столи з дерева та скла

Дерев'яні вироби завжди будуть в тренді - екологічність, розкіш і практично необмежені можливості по обробці (точні ніжки, різьблення, фрезерування, красиві стільниці) роблять зі звичайного столу твір мистецтва.

Столи зі скляною кришкою часто використовуються в інтер'єрі кухонь сучасної стилістики. Такі журнальні столи ставляться, як правило, на хромовані ніжки (опори), а на саму стільницю може наноситися малюнок - візерунки, квіти або абстракція.

Розпродаж столів

На нашому сайті завжди діють вигідні акції на столи. Ми регулярно переглядаємо ринкові пропозиції, відбираємо тільки найвигідніші позиції і розміщуємо їх у себе в каталозі. Знижки на столи - це реальна можливість купити стіл відомого виробника за невеликі гроші. Ціна столів на нашому сайті завжди нижча від середньоринкової, адже ми регулярно поповнюємо свій асортимент гарячими пропозиціями.