Запустити акцію

Обідні й кухонні столи в Києві

Чому ми?

Вибираємо відповідний обідній стіл для вашої кухні

Можна уявити кухню без м'якого куточка, фіранок або люстри, але без обіднього столу це приміщення просто втрачає свій основний сенс. Тут ми не тільки готуємо вечері і сніданки. Це відокремлене місце, де збирається сім'я за спільним чаюванням, де обговорюються питання побуту і зберігаються сімейні таємниці. Кухонний стіл не такий же, як і всі інші (журнальний столик або письмовий): до нього висуваються особливі вимоги. Давайте розберемося, які ж бувають кухонні столи, і як їх потрібно вибирати.

Скляні обідні та кухонні столи

Їх вибирають власники кухонь, оформлених в сучасній стилістиці. Скляний стіл (мається на увазі скляна стільниця) ставиться на міцні хромовані ніжки (основу). Деякі компанії пропонують крім стандартних форм стільниць і їх розмірів, нанести малюнок на скло, що додасть виробу унікальності. Плюс таких обідніх столів - їх візуальна легкість і естетичність. При цьому, гартоване скло безпечне -воно досить міцне, і навіть якщо воно і розіб'ється, то поранитися ним не можна. Замість осколків він розпадається на дрібні крихти.

Дерев'яні обідні та кухонні столи

Для любителів класики, розкоші і елегантності. Точені ніжки, фігурні стільниці, прикраси у вигляді фрезеровок і всіляких накладок - ось що зробить інтер'єр кухні багатим. Додатковий бонус - столи з дерева часто розкладаються. Так, за допомогою вбудованого в стільницю механізму, маленький овальний столик може перетворитися на повноцінний обідній стіл для 6-8 чоловік.

Обідні та кухонні столи зі шпону

Мається на увазі, шпонированного МДФ. Зовні він схожий на дерево, це й не дивно, адже шпон - це дуже тонкий шар деревини, наклеєний на плиту МДФ. Недорогий обідній стіл зі шпону виглядає не так розкішно, зате у потенційного покупця є можливість вибрати текстуру і декор з великого асортименту. Експерти радять накривати такі столи скатертиною або серветкою, оскільки шпон нестійкий до механічних пошкоджень.

Обідні та кухонні столи з пластика

Порівняно недавній вид кухонних меблів. Про них варто сказати, що вони дешеві, легкі, практичні і надійні. Навіть якщо знижки на обідній стіл не буде, покупка не дуже вдарить по вашому бюджету. Єдине, що може зупинити вас, перед тим, як купити обідній стіл із пластику, це порівняно маленький вибір і мінімальна токсичність матеріалу.

Існують ще столи зі штучного каменю, а також з використанням металевих конструкцій і керамічної обробки.

У будь-якому випадку, купити обідній стіл найвигідніше на нашому сайті. Більшість виробників меблів періодично влаштовують акції на обідні столи та інший асортимент. Але як відстежити найвигідніші пропозиції на безмежних просторах Інтернету?

Ми робимо цю роботу за вас. Розпродаж на обідні столи або знижки на кухонні куточки у нас не закінчується, адже ми відбираємо найдоступніші позиції від різних компаній і розміщуємо у себе в каталозі. Ціни на обідні столи у нас нижчі за середньоринкові, та й вам не доведеться переглядати сотні схожих товарів на різних сайтах. У нашому каталозі ви знайдете опис кожної позиції та відгуки про обідніх столах.