Skidochnik.Travel
Запустити акцію

Стоматологія в Києві

Коментарі

  Чому ми?

  Стоматологія в Києві

  Стоматологія - це галузь медицини, яка вивчає хвороби зуба, його будову, функціонування, а також досліджує, за допомогою яких методів і інструментів можна зберегти зуби здоровими. Будь-яка стоматологія в Києві пропонує пацієнтам великий спектр послуг.

  Види стоматологічних послуг

  Консультація. Спеціаліст оцінить, в якому стані знаходиться ротова порожнина, зокрема, в якому зубі або зубах виявлений карієс, призначить відповідне лікування і призначить час наступного прийому. При необхідності, відкриє вам медичну картку. Деякі клініки для залучення клієнтів проводять безкоштовну консультацію стоматолога в Києві.

  Естетична стоматологія. Дана послуга спрямована не стільки на лікування, скільки на відновлення краси вашої посмішки і зубів. Сюди входить відбілювання зубів в Києві, професійна чистка, а також всілякі варіанти по реставрації. У даній області нерідко зустрічаються знижки на стоматологію.

  Лікування захворювань і запалення ясен. Другим за чисельністю захворюванням після карієсу, вважається запалення ясен, зокрема, їх кровотеча. Невірні або несвоєчасні заходи можуть привести до того, що пацієнт втратить зуб або запалення добереться до коренів.

  Лікування карієсу. Стоматолог подивиться на стан ваших зубів і зробить моментальне лікування карієсу шляхом висвердлювання уражених ділянок емалі та поставить пломбу. Попередньо, робиться місцева анестезія, якщо карієс досить глибокий, а зуб живий. Для багатьох клієнтів дуже важливо потрапити до лікаря терміново. Тому стоматологія без вихідних в Києві - кращий варіант для тих, у кого щільний графік роботи.

  Хірургічна стоматологія. По суті, це видалення зубів. Коли зуб врятувати неможливо, щоб уникнути більш серйозних наслідків, лікар порадить видалити зуб зовсім. Замість нього слід поставити імплант.

  Імплантація зубів недорого. Якщо в зубному ряду утворилося пусте місце після видалення, залишати в такому стані ротову порожнину неможливо без наслідків. Це може привести до деформації щелепи, підвищення навантаження на сусідні зуби і навіть зміна зовнішності в гіршу сторону. Імплант виглядає зовсім, як справжній зуб, адже стоматолог підбирає його під колір емалі, розмір ваших зубів і робить йому відповідну форму.

  Вирівнювання зубів. Ще одна стоматологічна послуга, яка передбачає вирівнювання прикусу і зубного ряду. Для цього застосовуються брекети (їх існує кілька видів), які зроблять зуби рівними, як у дітей, так і у дорослих.

  Протезування зубів. Використовується, коли відсутны кілька зубів підряд в ротовій порожнині, верхній ряд або зуби повністю. В такому випадку, є можливість поставити знімні або незнімні протези, а також вініри, коронки або зубні мости.

  Стоматологія для дітей. Маленькій дитині потрібен окремий лікар, які використовує методики і техніки лікування інші, ніж з дорослими. До того ж, лікування молочних і корінних (постійних) зубів за своєю природою не може ідентичним. Дитяча стоматологія, недорого, якісно, ​​а головне - безболісно, ​​проводиться у всіх провідних клініках столиці.

  Як замовити послугу в стоматології по акції

  На сайті skidochnik.com.ua ви зможете записатися в стоматологію, купити лікування одного зуба, придбати і поставити брекети, а також довідатися про ціни на брекети. Розпродажі в стоматології влаштовують регулярно, і ми точно знаємо, де їх шукати. Ми вже відібрали для вас найдоступніші пропозиції від різних клінік в Києві і виклали все найвигідніші у себе в каталозі.

  Ціни на стоматологію можуть бути доступними і приємними. Наприклад, процедура відбілювання зубів обійдеться від 199 грн., Лікування карієсу від 179 грн., Чистка від нальоту і зубного каменю - від 400 грн.

  Також, ви зможете прочитати відгуки про стоматологію, дізнатися докладну інформацію про потрібну вам процедурі і записатися на послугу прямо на нашому сайті.