Додати акцію

Стоматологія в Києві

закрити

Чому ми?

Стоматологія в Києві

 Білосніжна усмішка - це не тільки краса, а й здоров'я зубів. Їжа, напої і навіть ліки містять багато речовин, які погано впливають на емаль зубів. Також зуби можуть пожовтіти після травм або лікування.

Сьогодні застосовують кілька методів відбілювання зубів. Найпростіші з них доступні в домашніх умовах. Це чистка зубів відбілюючими пастами, а також використання капи. Її наповнюють спеціальним гелем і носять цілу ніч. Приблизно через два тижні буде помітний ефект. Однак це не найефективніший спосіб - результат може бути не дуже помітний і триматися недовго.

Сьогодні стоматологічні клініки пропонують лазерний метод відбілювання. Під час процедури лікар наносить на зуби гель, потім направляє на нього спеціальне світло. Він активує дію гелю. Щоб захистити губи і ясна, їх покривають захисною плівкою. Вся процедура триває близько 45 хвилин, вона абсолютно безболісна. Одного відвідування досить, щоб помітно відбілити зуби. Результат тримається до п'яти років.

Перед відбілюванням треба обов'язково пройти огляд у стоматолога і вилікувати зуби, які цього вимагають, тому що процедуру не проводять на пошкоджених зубах. Крім того, треба зняти зубний камінь і почистити міжзубні ділянки.

Найбільш популярні стоматології, що надають знижки на свої послуги: стоматологія SHINE, стоматологія на Лук'янівці, стоматологія Твоя посмішка, стоматологія Wenta Lux, стоматологія Fares (Фарес) і ряд інших.

На Скідочніке можна знайти акції на стоматологію в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.