Запустити акцію

Страхування в Києві

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Страхування в Києві

Це спосіб отримати грошову компенсацію в різних ситуаціях. Ви можете застрахувати будинок, авто, здоров'я, життя.

Автострахування. Цей вид знайомий всім, у кого є автомобіль, тому що це обов'язкове страхування. Можна вибрати одну з програм, в залежності від цього страховка буде покривати різний збиток. Це може бути пошкодження вашого і чужого автомобіля при аварії, викрадення, пожежа, падіння предметів.

Медичне страхування. Воно покриє ваші витрати на лікування під час хвороби. Ви можете підібрати необхідний вам вид страховки, від цього буде залежати, в яких установах ви зможете обслуговуватися, які препарати і процедури покриває страховка. Є різні програми: страхування дитини, всієї сім'ї, членів колективу.

Страхування життя. Воно включає дві програми. По-перше, поліс на випадок смерті. По-друге, програму накопичення. В цьому випадку ви будете щомісяця платити внесок, а при настанні певної події (наприклад, весілля, пенсія, досягнення повноліття або якогось віку), вам виплатять обумовлену суму.

Страхування майна. Ви можете захистити вашу квартиру або будинок від непередбачених втрат. Згідно з угодою страхування ви отримаєте компенсацію в разі пожежі, затоплення, стихійного лиха, крадіжки, затоки. У кожному договорі вказано, у якому разі діє страховка і який розмір виплат. Можна застрахувати квартиру, будинок, внутрішнє оздоблення, побутову техніку, меблі.

Якщо у вас є будь-який поліс, відразу після настання страхового випадку звертайтеся в страхову компанію. Вам треба буде надати документи, які підтверджують нещасний випадок, щоб отримати компенсацію.

На Скидочнику представлений також каталог знижок на інші популярні послуги, наприклад, дизайн інтер'єру, клінінгові послуги, організація свят і інші.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на страхування в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.