Додати акцію

Pole dance в Києві

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!
закрити

Чому ми?

Заняття pole dance в Києві

Pole dance - один з видів танцю, ідеально поєднує жіночність, крихкість і сексуальність з силою і залізом. Танець на пілоні (або танець на жердині) - це танець, під час виконання якого танцюрист виступає на одному або двох жердинах, при цьому гармонійно поєднуючи елементи різних напрямків, таких як хореографія, акробатика, фітнес, спортивна гімнастика і звичайно ж акторська майстерність. З іншого боку, заняття pole dance за рівнем фізичного навантаження цілком можуть замінити тренажерні зали.

Основні напрямки Pole dance: спортивний танець, який передбачає участь спортсменів в спеціально розроблених для цього програмах змагань. Естрадний танець - вид танцю, який має розважальний характер, і наповнений елементами стриптизу, lap dance, гоу-гоу і т.п, естрадний Pole dance часто можна побачити в таких місцях, як нічні клуби.

Основні програми спортивних танців на пілоні:

- артистичний - танець, в якому велике значення має якість виконуваних танцюристом трюків, а також сценічний образ виступаючого;

- екзотичний - танець, який акцентував увагу на елементах пластики, хореографії, музикальності й еротики;

- спортивний - танець, основа якого полягає в складності трюків виступаючого і його фізичній підготовці.

На сьогоднішній день, велика кількість спортивних шкіл та клубів пропонують бажаючим заняття Pole dance в двох напрямках: як вид спортивних вправ і як розвага. Тут Pole dance розглядається як вид фітнесу, заснованого на виконанні вправ аеробіки, де тренажером виступає пілон. Такий вид танцю розвиває м'язи верхньої частини тіла виступаючого, виконуючи їм вправи по утриманню власної ваги в різних положеннях, а також м'язи преса і спини, виконуючи стійки на руках.
Крім цього, великою популярністю сьогодні користуються і відео уроки базових вправ для рole dance, доступні для всіх бажаючих навчитися цьому виду мистецтва.

На Скидочнику можна знайти акції на pole dance в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.