Продавати на SKIDOCHNIK

Школи танців в Києві

закрити

Коментарі

  Чому ми?

  Танці в Києві

  Танці - це краса, здоров'я і задоволення. Можливо, ще в дитинстві батьки привели вас в танцювальний гурток, а може тільки в 40 ви вирішили вийти на паркет. Це не має значення, адже в будь-якому випадку ви продовжуєте кружляти під музику, тому що це приносить вам задоволення. Сьогодні працює багато танцювальних шкіл, де новачки і досвідчені танцівники вдосконалюють свою майстерність.

  Перед вами вибір з безлічі напрямків. Ви можете вибрати романтичні бальні танці або запальну латину. Якщо ви віддаєте перевагу сольним танцям, вас чекає хіп-хоп, східні танці або тектонік. Можливо, після багатьох років вальсування, ви захочете здивувати знайомих хіп-хопом.
  Ті, хто раніше не захоплювався танцями, іноді вважають, що на заняттях їх обов'язково будуть навчати вальсу і танго. Це далеко не так, є дуже багато напрямків, які дуже відрізняються не тільки технікою, а й своєю філософією.

  Найбільш популярні студії і школи танців, що пропонують знижки на уроки і абонементи: школа танців Тропікана Київ, школа танців PolePassion, школа танців EvoDance (EvoClub), студія Body-plastic, школа танців Boom.

  Популярні танцювальні напрямки:

  Латиноамериканські танці

  Бальні танці

  Хіп хопконтемпорарі

  Східні танці

  У багатьох студіях хореографи проводять індивідуальні заняття. В цьому випадку вам (або вашій парі) приділять максимум часу. Це хороший варіант, якщо вам треба поставити гарний танець для якої події, наприклад, для весілля, або за кілька занять вивчити елементи вальсу перед урочистим вечором.

  Пам'ятайте, ви повинні приходити на уроки із задоволенням, тоді вони принесуть вам користь і результат не змусить себе чекати.

  На Скидочнику можна знайти акції на танці в таких містах як:
   Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.