Продавати на SKIDOCHNIK

Танець живота в Києві

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!
закрити

Чому ми?

Уроки танцю живота

Танець живота відноситься до фольклорних танців Середнього Сходу. Але, на сьогоднішній день популярність цього танцю вийшла далеко за межі східних країн, таких як: Єгипет, Ліван, Туреччина і т.д., і його виконання можна побачити в будь-якій країні світу. Танець живота освоюють жінки різного соціального стану, від студенток і домогосподарок, до директорів і бізнес - леді.

Для того, щоб повністю зануритися в атмосферу Сходу, навчитися виконувати танець живота, необхідно подбати про наявність спеціального костюма. Головна складова костюма для танцю живота - довга спідниця з широким поясом, в комбінації з коротким ліфом або топом. Є варіанти, коли спідниця замінюється шароварами. Костюми повністю прикрашаються стразами, бісером, перлами і намистом. І, звичайно ж, дуже важлива деталь костюма для танцю живота, що притягає заворожені погляди - це аксесуари: підвіски і намиста, різні браслети на руках і ногах.

Для виконання танцю живота використовуються спідниці таких популярних фасонів:

- спідниця сонце;

- пряма довга спідниця;

- спідниця-рибка;

- спідниця з хвилями 

- спідниця на відрізний кокетки.

На сьогоднішній день вже ніхто не заперечує користь для здоров'я від виконання танцю живота. Уміння танцювати цей східний танець може стати ідеальним варіантом покращення загального самопочуття для тих, хто веде малорухливий, сидячий спосіб життя, так як він дуже добре знімає біль в області хребта, а також перешкоджає появі та відкладенню солей. А ще, фізичні навантаження такого плану сподобаються будь-якій жінці, і особливо тим, хто ніяк не може знайти в собі сили полюбити спортивні клуби.

Сьогодні навчитися виконувати танець живота вже перестало бути проблемою, оскільки в кожному великому місті України з'явилася чимала кількість танцювальних шкіл та студій, які надають свої послуги в цьому напрямку. Крім цього, популярності набули і відео курси танцю живота, що демонструють і навчальні базовим рухам тих, хто бажає познайомитися і освоїти цей вид танцю.

На Скидочнику можна знайти акції на танець живота в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.