Продавати на SKIDOCHNIK

Татуювання і татуаж в Києві

закрити

Чому ми?

Татуювання і татуаж в Києві

Для деяких народів татуювання досі вважається ритуальним обрядом. У Новій Зеландії у народу маорі чоловіки покривають татуюваннями обличчя, ноги і сідниці, жінки - губи і підборіддя. Вони завдають складні малюнки, в основі яких - спіралі, при цьому користуються тільки паличкою і вугіллям.

Протягом століть ставлення до татуювання змінювалося. В одні часи воно вважалося привілеєм імператорів, в інші - символом злочинного світу. Часто натільні малюнки розглядали як обереги - від хижаків, ворогів, хвороб. Також вони могли говорити про статус людини. У племен Південної Америки знатні жінки носили татуювання на руці, прості люди - на обличчі.

Сьогодні в розвинених країнах тату - це скоріше особиста перевага. Їх наносять за допомогою машинки. Можна зробити будь-який малюнок, візерунок і напис на різних частинах тіла.

Сьогодні популярною стала косметична процедура - татуаж. Майстер також як під час татуювання вводить фарбу, але не так глибоко, тому не пошкоджуються нервові закінчення і судини. Цей спосіб підходить для губ, повік і брів. Татуаж дає можливість додати губам або бровам красиву форму і колір, який буде довго триматися, ця послуга за своїм косметологічним ефектом чимось нагадує солярій. Тому вам не доведеться щодня фарбувати брови, а помада не буде стиратися під час їжі.

Перед процедурою ви разом з майстром повинні вибрати бажану форму, потім він робить пробний макіяж звичайною косметикою. Якщо вам подобається такий варіант, можна приступати до татуажу. Пам'ятайте, перманентний макіяж не можна змити, тому ретельно робіть вибір.
Зробити татуювання і татуаж можна, звернувшись в салон краси або спеціалізовану студію, наприклад: салон краси Helena Exclusive, салон краси Shwarzkopf на Оболоні, студія тату Ефа, салон краси Оазис краси на Білоруській, салон краси Мерлін.

На Скидочнику можна знайти акції на татуювання і татуаж в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.