Додати акцію

Знижки на білети в театр Києва

закрити

Чому ми?

Театри Києва

Сучасне театральне мистецтво поєднало в собі давні традиції і сьогоднішні тенденції. На сцені можна побачити постановки давньогрецьких класиків і наших сучасників. Аристотель вважав, що трагедія на сцені повинна викликати страх і співчуття. Тематика сьогоднішніх п'єс дуже різноманітна, вони можуть викликати сміх, веселощі, схиляти до серйозних міркувань і епатувати.

Види театру:

Драматичний. Трупи драмтеатрів готують постановки трагедій, драм, комедій, водевілів. Сюжет розкривається головним чином за допомогою діалогів і монологів. У виставі можуть бути також задіяні танці і вокал.

Балет. Раніше в балетних постановках використовували тільки класичний танець. Потім до нього додалася народна хореографія, яку спеціально переробляли для вистав. У XX столітті хореографи почали відходити від суворих норм і розбавили танець елементами акробатики, гімнастики, єдиноборств. Крім танцю, артисти передають зміст твору за допомогою міміки, костюмів, гриму.

Опера. Вокал - головний інструмент артиста опери. З його допомогою розкривається сюжет, передаються емоції. Крім того, задіяна музика, костюми, декорації. В опері часто присутні балетні сцени.

Пантоміма. Поставка без слів. За допомогою пластики і міміки глядачам доносять історію. Цей жанр популярний в індійських та японських театрах. У виставі можуть бути елементи танцю, акробатики.

Ляльковий театр. У виставах беруть участь ляльки і актори-лялькарі, які ними керують. Актори можуть бути приховані від глядачів або повноцінно брати участь в постачанні. Розміри ляльок можуть бути самими різними: від декількох сантиметрів до трьох метрів.

Найбільшою популярністю користуються такі театри, які надають знижки на вхідні квитки: театр КХАТ, театр Золоті Ворота, Центральний Будинок художника, театр на Подолі.

На Скидочнику можна знайти акції на театри в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.