Додати акцію

Телефони

Чому ми?

Телефони в Києві

За останні роки телефони значно «порозумнішали» і з засобів зв'язку перетворилися в міні-комп'ютери, які дають можливість заходити в інтернет, читати книги, грати в ігри. Крім того, більшість моделей можуть знімати відео і робити фотографії - вам навіть можуть не знадобитися фотоапарати і відеотехніка якщо Ви придбаєте смартфон з якісною вбудованою камерою.

Телефон вибирають за кількома параметрами: розмір екрану, обсяг пам'яті, ємність акумулятора, тип екрану (сенсорний чи ні), можливість підключення до інтернету.

За типом корпусу телефони бувають у вигляді моноблоків (класична модель), «розкладачка» (складається з двох частин - на одній розташована клавіатура, на інший дисплей), «слайдер» (теж має дві частини, але вони не розгортаються, а змішаються відносно один друга), «ротатор» (одна частина повертається на 180 градусів відносно іншої).

Види мобільних телефонів:

Сенсорні. Вони управляються без допомоги клавіш, просто пальцем або спеціальним стилусом. Коли відпала необхідність в клавіатурі, розробники змогли зробити екран значно більше, тому на сенсорних телефонах зручно дивитися відео і фото.

На 2 сім-карти. Завдяки цьому телефону, ви можете бути на зв'язку одночасних в двох стільникових мережах. Винахід такого телефону, позбавив багатьох користувачів від необхідності мати два телефони.

Смартфони. Вони мають операційну систему, відкриту для сторонніх розробників. Тому для них створюється багато додатків, які додають додаткові функції. За допомогою смартфона можна створювати документи, підключати навушники, слухати музику і аудіокниги, користуватися електронною поштою та інтернетом, управляти грою і грати в мережеві ігри. Вбудовані gps-навігатори дозволяють орієнтуватися на місцевості і прокладати маршрути, тому сучасні телефони можуть використовуватися навіть як автоелектроніка. Всілякі аксесуари для смартфонів, широко представлені на ринку, дозволяють зробити смартфон частиною модного образу власника.

Відомі бренди: Nokia, Apple, Sumsung, HTC, LG, Fly, Alcatel.

На Скидочнику можна знайти акції на телефони і смартфони в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.