Продавати на SKIDOCHNIK

Телевізори

Чому ми?

Телевізори в Києві

Телевізор - вид електронного пристрою, призначений для прийому-передачі по кабелю або шляхом використання бездротових каналів, звуку і зображення. Телевізор - це така техніка для дому, яка є невід'ємною частиною життя сучасної людини. Вони використовуються як для перегляду телевізійних програм, так і для передачі картинки на екран від таких пристроїв як ноутбуки, планшети, ПК, відеомагнітофони, DVD-плеєри, а також ігрові приставки.

Основні види телевізорів:

З огляду на тип екрану, телевізори бувають:

- ЕПТ-телевізори - такі, які мають електронно-променеву трубку;

- LED-телевізори - світлодіодні;

- LCD-телевізори - ЖК або рідкокристалічні;

- DLP-телевізори - проекційні;

- PDP - плазмові панелі;

- RP-телевізори - телевізори з задньої проекцією;

- 3D-телевізори - вид телевізорів, що мають здатність передавати картинку в трьох вимірах. Сучасні плазмові, LED і LCD телевізори домагаються цього ефекту за допомогою інноваційних технологій 3D;

- Smart TV - своєрідний гібрид комп'ютера і телевізора, головною перевагою якого є підключення робота через Інтернет. Єдине, що потрібно врахувати, що найчастіше для роботи в Інтернеті можуть знадобитися додаткові аксесуари.

З огляду на характеристики мобільності, телевізори бувають:
- стаціонарні і переносні.

З огляду на кількість підтримуваних стандартів, телевізори підрозділяються на:

- одностандартні та мультмстандартні.
Беручи до уваги вид звукового супроводу, телевізори бувають:

- монофонічні, стереофонічні і псевдостереофонічні.

Крім цього, бажаючі купити телевізор, повинні також звертати увагу і на інші його характеристики, наприклад: розмір діагоналі екрану, яскравість зображення, здатність працювати в різних стандартах, кількість каналів звуку і запам'ятовуються в пам'яті каналів, можливість дистанційного керування, наявність додаткових цифрових функцій , тощо.

Популярні бренди телевізорів: Sony, Panasonic, LG, Samsung, Hitechnic, Philips, Grundig, Sharp, Toshiba і ін.

На Скидочнику можна знайти акції на телевізори та домашні кінотеатри в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.