Додати акцію

Теніс в Києві

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.
закрити

Чому ми?

Теніс і сквош в Києві

Багато століть теніс залишався заняттям для обраних. У нього грали королі, принци, знатні персони. Місця для глядачів були з обмеженою кількістю, туди потрапляли тільки люди з вищого світу. Сьогодні цей спорт доступний усім. У нас працює багато спортивних шкіл для дітей, також є заняття для дорослих, наприклад в таких клубах, як спорт-клуб Старт Теніс, школа Tennis UA, школа тенісу Setimpala, розважальний центр X-Park (Екстрім Парк) та інші. Сюди запрошують і новачків, і тих, хто грав раніше. Якщо ви вмієте грати і хочете влаштувати турнір з друзями, можна орендувати зал для тенісу.

Якщо ви тільки вирішили зайнятися цим видом спорту, то перший час ви можете користуватися ракетками і м'ячами, які видають на тренуваннях. Якщо теніс вас захопить, краще купити свою ракетку.

Менш відома в нашій країні, але не менш цікава гра - сквош. Два учасники грають на майданчику, огородженому чотирма стінами. Кожен удар спрямований в стіну, після удару об неї м'яч може торкнутися підлоги один раз, потім другий гравець повинен відбити його. Оскільки грають в приміщеннях, то сквош доступний цілий рік в будь-яку погоду. Ця гра народилася в стінах лондонської школи і перший час поширювалася в навчальних закладах. Пізніше стали проводити міжнародні змагання.

Теніс і сквош розвивають реакцію, витривалість, швидкість. Під час гри важлива фізична підготовка і вміння швидко приймати рішення. Це цікавий і корисний вид дозвілля. Можна влаштовувати турніри з друзями або колегами.

На Скидочнику можна знайти акції на теніс в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпрі та інші.