Запустити акцію

Лікування в санаторіях Трускавця

Чому ми?

Відпочинок в Трускавці

Трускавець - всесвітньо відомий бальнеологічний український курорт. Понад 200 тисяч туристів з усіх куточків України, Росії, Білорусії, Німеччини та інших країн відвідують Трускавець щороку. Погода в Трускавці з її середньорічними температурними показниками в + 7,6 ° C, має благотворний вплив на оздоровче курортне лікування. На сьогоднішній день Трускавець - це величезна кількість санаторіїв, пансіонатів, вілл, готелів (найбільш популярний - готель Golden Crown (Золота Корона)), а також оздоровчих закладів для дітей. Курорт пропонує різні умови проживання, розраховані як на любителів усамітненого відпочинку і оздоровлення, так і на сімейний відпочинок в Трускавці. Серед санаторіїв Трускавця, найбільшою популярністю користуються: санаторій Перлина Прикарпаття, санаторій Женева, санаторій Алмаз, санаторій Либідь, СПА-готель 5 океан та ін. Крім цього, великими темпами розвивається приватний туристичний сектор регіону, де увазі відпочиваючих пропонується широкий вибір вілл, приватних садиб і квартир, що здаються подобово. А різноманітні екскурсійні програми (озеро Синевир, гора Говерла, українські Карпати, тури в Почаїв і ін.) дозволять провести відпочинок в горах не тільки цікаво, а й з користю.

Мінеральна вода «Нафтуся», що володіє унікальними властивостями виведення з організму піску і каменів, є особливою гордістю курорту Трускавець. Крім цього, лікувальні процедури санаторіїв Трускавця включають використання й інших мінеральних вод, серед яких: Юзя, Софія, Броніслава, Марія та ін. А виварена з ропи трускавецька сіль під назвою «Барбара», завдяки своїм лікувальним властивостям, з легкістю може скласти конкуренцію знаменитій солі Карлових Вар.

Оздоровитися в Україні також можна, вибравши відпочинок в селі Поляна на Закарпатті, де головним напрямком лікування є споживання природних мінеральних вод «Поляна Квасова» і «Поляна купель», які позитивно впливають на стан шлунково-кошечного тракту.