Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Туніс

Чому ми?

Тури в Туніс з Києва

Туніс - невелика арабська країна. Відпочинок в Тунісі - це гостинні і доброзичливі готелі, чисті і презентабельні номери. Купуючи тур в Туніс, ви купуєте можливість зануритися в обійми ласкавого Середземного моря, повалятися на білосніжному піщаному пляжі, відвідати Сахару і покататися на справжньому верблюді.

Пляжний відпочинок Тунісу:

Курорти Тунісу, розміщені на території численних туристичних міст країни, славляться своїми невисокими цінами, і при цьому високою якістю сервісу. Курорти Тунісу - це незабутній відпочинок в супроводі захоплюючих занять різними видами водного спорту, найпопулярнішими серед яких, є катання на катамаранах, водних лижах і яхтах. Також, величезною популярністю серед туристів користується можливість зануритися під воду з аквалангами. Найсміливіші гості Тунісу можуть вибрати для себе більш екстремальне проведення дозвілля, а саме: катання на конях або поїздку на джип-сафарі. Любителі ж пасивного відпочинку можуть проводити свій час в одному з численних центрів таласотерапії або просто, розслабляючись і загоряючи на прекрасно доглянутому пляжі. Найпопулярніші курорти Тунісу: Сусс, Хаммамет, Махдія, Монастір, Набель.

Якщо Ви любите проводити свою відпустку на морі, Єгипет, Туреччина, Греція, Кіпр або Домінікана також завжди запропонують Вам відмінні варіанти такого відпочинку зі знижками.

Основні визначні пам'ятки Тунісу:

Найвідомішою пам'яткою Тунісу є, звичайно, пустеля Сахара. Сахара вражає туристів своїми не маючими кордонів піщаними дюнами, достатком екзотичних тропічних рослин, мальовничими оазисами і найчистішими озерами. Крім цього, Туніс славиться наявністю численних старовинних храмів і останків древніх міст, найвідомішим з яких є древня столиця Тунісу - Карфаген. Екскурсійні тури по Тунісу включають відвідування найдавніших місцевих мечетей, численних музеїв, а також відомих на весь світ арабських базарів.