Запустити акцію

Гарячі тури в Грузію з Києва 2019

Чому ми?

Тури в Грузію з Києва

Ця країна за площею в 10 разів менша за Україну, а населення приблизно дорівнює населенню Києва. З кожним роком сюди приїжджає все більше туристів. У 2012 році Грузію відвідало 4,5 млн осіб, що дорівнює населенню країни. Тут дійсно є що подивитися.

Що подивитися в Грузії:

Рукотворний комплекс Вардзія складається з понад 600 приміщень. Це фортеця-монастир, яка йде в скелі на глибину 50 метрів і піднімається до висоти 8-поверхового будинку. Побудована в XII-XIII століттях, вона вміщала до 50 тисяч воїнів.

Відвідайте першу столицю країни - місто Мцхета. При в'їзді в місто перед вами відкриється приголомшливий вид - серце стародавнього міста і лісисті гори. Тут розташований головний храм Грузії, в якому знаходиться усипальниця царів.

Звичайно, не можна пропустити столицю Тбілісі. Вас здивують не тільки стародавні споруди і старі вулички, а й сучасні споруди: міст Миру, який з'єднує старі райони Тбілісі та нові, парк Ріці, з танцюючими фонтанами і голографічними шоу, парк розваг Мтацминда.

Кожен, хто приїжджає в цю гірську країну, повинен не тільки подивитися, але і спробувати. Знамениті грузинські вина, смачна традиційна кухня, місцеві сири не залишать вас байдужими.

Що привезти з Грузії?

По-перше, місцеві ласощі. Крім вина і сиру, зверніть увагу на сванську сіль - це сіль, змішана з приправами. Її можна додавати у будь-яку страву.
Привезіть на пам'ять кілька традиційних сувенірів: ріг для вина, папаху, грузинський кинджал, керамічний посуд.

Крім турів у Грузію на Скидочнику представлені також вигідні пропозиції на тури в Латвію, тури в Польщу, тури в Угорщину та в інші країни. Для бажаючих відпочити в Україні Скидочник пропонує знижки на відпочинок в Славському, відпочинок в Східниці в Карпатах й інших цікавих красивих місцях.