Запустити акцію

Відпочинок за кордоном 2019

Коментарі

 • Вчера прилетела оттуда. Это жесть товарищи!!!!! Из всего того что соответствует действительности это территория, на этом собсно можно и закончить. Еда это жесть жестяковый, то что вы не сожрали... Grand Hotel Sharm 5* , Єгипет, Шарм Ель Шейх
  Milana Kustovska 18/05/2019 14:31
 • 90% турів зі Львова у більшості турагентств, адже це ближче до кордону і можуть приїзжати люди зі всієї України)) Тур "Краков - город королей!", 6 дней
  Ілона 10/05/2019 17:00
 • не нужно же все экскурсии покупать, по желанию)) уточните у турагентства сколько экскурсий обязательно нужно приобрести) да и завтраки есть в стоимости, уже хорошо Автобусний тур "Люблю тебе, Італія моя......
  ира 08/05/2019 12:02
 • Добрый день Людмила!!! Что конкретно Вас интересует ? Укажите пожалуйста конкретно вопрос Тур "Краков - город королей!", 6 дней
  Svetlana Minenko 08/05/2019 10:27

  Чому ми?

  Тури і путівки за кордон з Києва

  Найбільшою популярністю на сьогоднішній день користуються закордонні тури і поїздки. Будь-яка країна світу готова гостинно зустріти своїх туристів і запропонувати такий спектр послуг, щоб побувавши в ній один раз, хотілося приїхати туди знову. А представники турфірм зможуть підібрати кожному бажаючому тур, який буде відповідати його побажанням і фінансовим можливостям.

  На Скидочнику представлений великий вибір знижок на тури в Єгипет, тури в Італію, тури до Франції, тури в Німеччину, тури в Туреччину та інші країни.

  Види відпочинку за кордоном:

   ● Пляжний

  Є найпопулярнішим видом закордонного відпочинку. Вибір варіантів величезний: починаючи пляжами Середземноморського басейну і закінчуючи пляжами Тихоокеанських островів. Кращими пляжами світу вважаються: Золотий Мис (в Хорватії), Тулум (в Мексиці) і Ла-Діг (на Сейшельських Островах).

  ● Пізнавальний

  Інша назва цього виду відпочинку за кордоном - екскурсійний. Це - прекрасна можливість, відпочиваючи, ознайомитися з пам'ятками архітектури, історичними місцями, побутом і колоритом інших країн і народів.

   ● Відновлювальний

  Санаторний - найбільш поширений тип відновлюючого відпочинку. Він є чудовою нагодою не тільки відпочити, але при цьому ще й підлікуватися. Вибирати санаторій необхідно з тих, які спеціалізуються на вузькому переліку захворювань. Популярними є мінеральні курорти Європи та Кавказу, санаторії Індії та Китаю.

   ● Зелений туризм

  Поширений в теплу пору року. Серед кращих екологічних напрямків в рамках Європи вважаються: Латвія та Литва; Африки - Маврикій і Гана; Тихого Океану - Самоа і Палау. Також, в сфері зеленого туризму, славиться Сербія, Чехія, Польща, Словаччина.

  ● Екзотичний

  Найдорожчий вид відпочинку. Його мета - отримання незвичайних, «екзотичних» відчуттів.