Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Індію

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Тури в Індію

Навіть якщо ви просто приземлитеся в індійському аеропорту і проїдете по декількох містах, море вражень вам забезпечено. Ця країна живе за зовсім іншими законами, ніж наша. Вам знадобиться якийсь час, щоб звикнути до місцевої культури і стилю життя. Тут поруч уживаються розкіш і злидні, швидкий розвиток технологій і повсюдна безграмотність населення.

Що можна побачити в Індії? Традиційно туристи насамперед вирушають на Гоа, в Делі і Мумбаї. Це два найбільших міста Індії, де ви зможете відвідати Червоний форт, Ворота Індії, гробницю Хумаюна, Палац на воді, вікторіанський вокзал, а також безліч храмів, гробниць і, звичайно ж, ринків. При цьому вас скрізь буде супроводжувати аромат спецій і пряних страв і гул натовпу.

Не можна виїхати з Індії, не побачивши знаменитий Тадж-Махал в місті Агра. Побудований з білого мармуру, палац вражає своєю величчю. Він прекрасний у своїх архітектурних формах і деталях: ажурні решітки, красива різьблення, блискучі дорогоцінні камені.

З II століття до н.е. збереглися печери Аджанти. Тут буддійські ченці молилися і жили. Тут можна побачити красиві фрески і статуї, які розповідають про життя Будди.

Індія дуже багата на пам'ятки. Збираючись у подорож, виберете заздалегідь, що ви хочете відвідати і залиште час на піші прогулянки по місту. Зайдіть на місцевий ринок, в магазинчики, кафе, там ви в повній мірі відчуєте, що таке справжня Індія.

Що привезти з Індії? Візьміть в подарунок індійське сарі, кілька шовкових хусток і прикраси. Також не забудьте про спеції та натуральну косметику.

Так само, на Скидочнику Ви знайдете відпочинок в Болгарії, Туреччини, Чорногорії, Греції, Іспанії, тури на Кіпр і інші курорти.